Kuchárka/kuchár - Košice - 1-zmenná prevádzka, voľné víkendy a sviatky!

Delirest Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
750 - 900 EUR/mesiacod 750 Eur (Základná výška mzdy môže byť aj vyššia v závislosti od skúsenosti kandidáta) + pohyblivá zložka mzdy až do 150 Eur + mimoriadne odmeny za výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte skúsenosti v gastronómii, varenie je pre Vás zábava, tak naši hostia čakajú práve na Vás! Ak ste šikovný pomocný kuchár, alebo nemáte dostatok praxe, ozvite sa, radi Vás zaučíme!

Čo by sa od Vás očakávalo? Aký by bol Váš pracovný deň?
  • príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka
  • servírovanie jedál
  • zodpovednosť za kvalitu jedál
  • dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov

Kontaktujte nás! S podrobnosťami Vás radi oboznámime na osobnom pohovore.

U nás získate:
kolegov, ktorí robia svoju prácu srdcom
  • stabilné a dlhodobé zamestnanie
Prácu založenú na dôvere a partnerstve
  • pravidelný a deklarovaný plat
  • výplatný termín najneskôr do 7-meho dňa v mesiaci
  • náborový príspevok
  • dochádzkový bonus
  • preplácanie nadčasov
  • príplatky v zmysle Zákonníka práce
  • 20% pohyblivá zložka mzdy
  • 1-zmenná prevádzka, voľné víkendy a sviatky
  • poskytovanie pracovného oblečenia
  • kvalitné zaškolenie
  • školenia a profesionálny rozvoj
  • dotované stravovanie a pitný režim
  • multisport karta
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • bezpečné pracovné podmienky s dôrazom na HSE

Tešíme sa na každú reakciu na túto pracovnú ponuku. V prípade veľkého počtu záujemcov, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Vodičský preukaz

B

  • zmysel pre poriadok
  • zodpovednosť
  • samostatnosť
  • tímový hráč
  • prax v gastronómii vítaná

Spoločnosť Delirest Slovakia s. r. o. je líder na slovenskom trhu závodného stravovania a komplexný dodávateľ gastronomických služieb pre širokú škálu zákazníkov. Svoje služby poskytujeme ako v priemyselných spoločnostiach, tak v business centrách, v školstve, v nemocniciach a podobne. Gastronómia, služba a servis zákazníkovi nás baví, preto túto prácu robíme viac ako 30 rokov. Staňte sa aj Vy súčasťou nášho úspechu!
Základom všetkého, čo spoločnosť Delirest reprezentuje, sú ľudia, a my všetci si preto zaslúžime na pracovisku spravodlivé zaobchádzanie a rešpekt. Ak teda uvidíte niečo nesprávne, je jednoznačne zásadné, aby ste sa ozvali. Je naším právom a povinnosťou, aby sme chránili sami seba aj svojich kolegov a podporovali vysoké etické štandardy a povesť spoločnosti Delirest. Tá je odrazom hodnôt, ktoré zastávame a ktorými sa riadime: Zdravie a bezpečnosť predovšetkým, Zlepšovanie je v našej DNA, Sme lídrom v oblasti správy a riadenia, Sme zásadoví a transparentní, Hrdo sa orientujeme na výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 3762649  Dátum zverejnenia: 13.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 900 EUR/mesiacod 750 Eur (Základná výška mzdy môže byť aj vyššia v závislosti od skúsenosti kandidáta) + pohyblivá zložka mzdy až do 150 Eur + mimoriadne odmeny za výkon