Kuchár/ka - Námestovo - Ponúkame 13ty a 14ty plat a nástupný bonus - Volné víkendy!

Compass Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 700 Eur + pohyblivá zložka až do 140 Eur (základná výška mzdy môže byť aj vyššia v závislosti od skúseností kandidáta) + príplatky v zmysle Zákonníka práce a ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte skúsenosti v gastronómii, varenie je pre Vás zábava, tak naši hostia čakajú práve na Vás!

Čo by sa od Vás očakávalo? Aký by bol Váš pracovný deň?
- príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka
- servírovanie jedál
- zodpovednosť za kvalitu jedál
- dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov
- práca na 3 zmeny s voľnými víkendami

Kontaktujte nás! S podrobnosťami Vás radi oboznámime na osobnom pohovore.

U nás získate:
Partiu kolegov, ktorí robia svoju prácu srdcom
- stabilné a dlhodobé zamestnanie
Prácu založenú na dôvere a partnerstve
- pravidelný a deklarovaný plat - konečný príjem môže predstavovať čiastku až 1000 Eur brutto mesačne
- výplatný termín najneskôr do 7-meho dňa v mesiaci
- náborový príspevok vo výške 190 Eur
- 13ty a 14ty plat
- preplácanie nadčasov
- príplatky v zmysle Zákonníka práce
- 20% pohyblivá zložka mzdy
- poskytovanie pracovného oblečenia
- kvalitné zaškolenie
- školenia a profesionálny rozvoj
- dotované stravovanie a pitný režim
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- bezpečné pracovné podmienky s dôrazom na HSE

Tešíme sa na každú reakciu na túto pracovnú ponuku. V prípade veľkého počtu záujemcov, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

- pozitívne myslenie
- zodpovednosť
- samostatnosť
- tímový hráč
- prax v gastronómii vítaná

Spoločnosť Compass Group Slovakia s.r.o. je líder na slovenskom trhu závodného stravovania a komplexný dodávateľ gastronomických služieb pre širokú škálu zákazníkov. Sme súčasťou skupiny Compass Group, PLC, najväčšej gastronomickej skupiny na svete. Svoje služby poskytujeme ako v priemyselných spoločnostiach, tak v business centrách, v školstve, v nemocniciach a podobne. Gastronómia, služba a servis zákazníkovi nás baví, preto túto prácu robíme už 27 rokov. Staňte sa aj Vy súčasťou nášho úspechu!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Karadžičova 2
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Viera Popelková
Tel.: +421917946855
E-mail: poslať životopis
ID: 3552847   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 700 Eur + pohyblivá zložka až do 140 Eur (základná výška mzdy môže byť aj vyššia v závislosti od skúseností kandidáta) + príplatky v zmysle Zákonníka práce a ďalšie odmeny