Čašník/čka - brigádnik - Podávanie občerstvenia 31.8.2018 - 1-dňová brigáda!

Compass Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
31.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 6,- Eur/hod brutto - v závislostí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných brigádnikov - vyučených čašníkov na 1-dňovú akciu 31.8.2018 - obsluhovanie hostí na firemnej akcii v Hlohovci v čase od 9.00 hod do 17.00.

- výhodné platové podmienky
- strava a pitný režim
- včasná výplata na účte

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, posielajte nám Váš štrukturovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu, alebo nás kontaktujte na dole uvedenom telefónnom čísle.

V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.8.2018 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- vyučený čašník alebo prax
- anglický jazyk na komunikačnej úrovni
- optimistický prístup k práci
- skúsenosť s obsluhou hostí
- samostatnosť, zodpovednosť

Spoločnosť Compass Group Slovakia s.r.o. je líder na slovenskom trhu závodného stravovania a komplexný dodávateľ gastronomických služieb pre širokú škálu zákazníkov. Sme súčasťou skupiny Compass Group, PLC, najväčšej gastronomickej skupiny na svete. Svoje služby poskytujeme ako v priemyselných spoločnostiach, tak v business centrách, v školstve, v nemocniciach a podobne.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Karadžičova 2
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Viera Popelková
Tel.: +421917946855
E-mail: poslať životopis
ID: 3464497   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 6,- Eur/hod brutto - v závislostí od skúseností kandidáta