Logo Compass Europe s. r. o.

Účtovník, Kontrolór

Compass Europe s. r. o.

Miesto práce
Poľná 4, Senec
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
1 400 EUR/mesiacZákladná mzda bude upresnená na osobnom pohovore, bude závisieť od dĺžky praxe, skúseností a výkonu pracovnej činnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného kolegu / kolegyňu, ktorí budú mať nadšenie pre prácu s číslami a ochotu učiť sa nové veci

Medzi Vaše zodpovednosti bude patriť:

·     Aktívna spolupráca so senior účtovníkom a  hlavným účtovníkom

·      Kontrola zostatkov účtov a ich inventarizácia podľa zadania od hlavného účtovníka

·      Aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami pri riešení problémov podľa pridelenej agendy

·      Vystavovanie odberateľských faktúr

Účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr

Účtovanie finančných operácií bezhotovostného platobného styku na bankových účtoch

·      Priebežné účtovanie interných dokladov podľa vstávajúcich potrieb spoločnosti

·      Odsúhlasovanie saldokont dodávateľov a odberateľov podľa pokynov hlavného účtovníka

·      Zaúčtovanie vyúčtovaní platieb kartou, kontrola a odsúhlasenie nevyúčtovaných položiek vrátane prislúchajúcich inventarizácií účtov HK

·      Vyúčtovanie cestovných príkazov, kontrola zostatkov účtov a ich inventarizácia

·      Zastupiteľnosť kolegov vo zverených agendách

Čo od nás môžete očakávať?

Príjemné pracovné prostredie

Zodpovednosť a angažovanosť

Rešpekt a úctu
Otvorenosť voči novým nápadom

- parkovacie miesto
- možnosť získať koncoročné odmeny
- vzdelávanie a profesný rast
- moderné, priestranné a dobre vybavené pracovné priestory
- kuchynka na pracovisku, oddychový priestor

-Teambuildingy a firemné večierky

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na emailovú adresu: [email protected].

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo OMEGA - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy

Počet rokov praxe

3

  • Dôkladnosť a presnosť, s orientáciou na detaily.
  • Analytické schopnosti vrátane schopnosti interpretovať výsledky.
  • Organizačné schopnosti, samostatnosť.
  • Zodpovednosť a diskrétnosť.
  • Tímový hráč, nekonfliktný typ.

Základy z účtovníctva a všeobecný prehľad v podvojnom účtovníctve

Firma Compass Európe s.r.o so sídlom v Senci, je výrobcom bazénov a bazénovej techniky a patrí v tomto segmente medzi vedúce svetové spoločnosti pozri www.compasspools.eú.Family feeling je základom našej firmy a jeho zamestnancov.Bola ocenená viacerými cenami v rámci Slovenska aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Martinkovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4805132  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac