Можливість для людей з України
Logo Compass Europe s. r. o.

Hľadáme do nášho tímu Obchodného manažéra pre B2B zákazníkov

Compass Europe s. r. o.

Miesto práce
Poľná 4, Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacPravidelné odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme talent do tímu Compass Europe s.r.o.! Ak ste dynamická osoba s vášňou pre jazyky, komunikáciu a administratívu, máte skúsenosti s medzinárodným obchodom a výrobou, potom možno práve vy ste tá, ktorú potrebujeme. Ako Sales-Account budete kľúčovou postavou v našej spoločnosti, zameranou na budovanie a udržiavanie silných vzťahov s našimi klientmi. Vaša práca bude klúčová pri poskytovaní šitých riešení, ktoré vyhovujú potrebám našich klientov a zabezpečujú ich maximálnu spokojnosť.

  • Kontaktný bod: Budete kontaktným bodom pre našic partnerov, spravujte ich portfólio, a zabezpečte, aby boli ich potreby nielen počuté, ale aj naplnené.
  • Rozvoj vzťahov: Rozvíjajte pevné vzťahy založené na dôvere a kontinuálnej podpore s našimi partnerm a klientmi.
  • Spolupráca s tímami: Spolupracujte s našimi tímami vo výrobe, účtovníctve a logistike, aby ste zaistili hladký proces od objednávky po doručenie.
  • Identifikácia príležitostí: Buďte na čele pri identifikácii nových obchodných príležitostí s našimi existujúcimi klientmi.
  • Dokumentácia a CRM: Využívajte CRM softvér pre presnú dokumentáciu a sledovanie klientov a transakcií.
  • Udržiavanie prehľadu: Udržujte si prehľad o trendoch a vývoji v našom odvetví, aby ste našim klientom poskytovali najaktuálnejšie informácie.
  • Podpora vedenia: Poskytovanie podpory vedeniu spoločnosti pri realizácii strategických úloh a projektoch, zabezpečujúc hladké fungovanie a rast spoločnosti.

Čo od vás očakávame:

  • Znalosť anglického jazyka je must-have.
  • Skúsenosti v obdobých pozíciach sú výhodou
  • Komunikačné schopnosti a schopnosť budovať dlhodobé vzťahy s klientmi.
  • Samostatnosť, proaktívnosť a tímový duch.
  • Dobrá znalosť MS Office balíka (Word, Excel, Outlook, PowerPoint).
  • Ochota cestovať a flexibilita.

Čo ponúkame:

  • Dynamickú prácu v medzinárodnej spoločnosti plnej výziev.
  • Možnosť profesijného a osobného rastu.
  • Atraktívne odmeňovanie a bonusy za výkon.
  • Flexibilný pracovný čas
  • Tím plný podpory a možnosť pracovať na zaujímavých projektoch.

​Tešíme sa na vaše CV a motivačný list, v ktorom nám prezradíte, prečo si myslíte, že ste práve vy tá pravá osoba pre túto pozíciu. Staňte sa súčasťou nášho tímu a pomôžte nám rásť spoločne s našimi klientmi!​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

▪ Znalosť cudzích jazykov
▪ Komunikačné a prezentačné schopnosti a zručnosti
▪ Minimálne 2-ročná prax a pracovné skúsenosti.
▪ Schopnosť a pripravenosť komunikovať telefonicky a emailom

Firma Compass Európe s.r.o so sídlom v Senci, je výrobcom bazénov a bazénovej techniky a patrí v tomto segmente medzi vedúce svetové spoločnosti pozri www.compasspools.eú.Family feeling je základom našej firmy a jeho zamestnancov.Bola ocenená viacerými cenami v rámci Slovenska aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Haverl
Tel.: +421245648254
E-mail: poslať životopis
ID: 4674056  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac