Bazénový technik, elektrikár

Compass Europe s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
1 200 - 1 400 EUR/mesiacpolročné a koncoročné odmeny,firemný telefón,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž a servis bazénov a bazénových technológii,elektrikar

polročné a koncoročné odmeny,po skončení skúšobnej doby zvýšenie odmien,firemný telefón

Informácie o výberovom konaní

Tvorivá a zaujímavá práca pri budovaní bazénu u zákazníka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť elektrikár s platnou vyhláškou bude uprednostnený.

Firma Compass Európe s.r.o so sídlom v Senci, je výrobcom bazénov a bazénovej techniky a patrí v tomto segmente medzi vedúce svetové spoločnosti pozri www.compasspools.eú.Family feeling je základom našej firmy a jeho zamestnancov.Bola ocenená viacerými cenami v rámci Slovenska aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4130145  Dátum zverejnenia: 27.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac