Udrzbar

Compass Europe s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiac13 plat odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

popis prace - odstranovanie nedostatkov a zavad v areali, udrzba okolia, manipulacia s odpadom
poziadavky - osvedcenie na VZV (5t), manualna zrucnost

13 plat,odmeny

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Firma Compass Európe s.r.o so sídlom v Senci, je výrobcom bazénov a bazénovej techniky a patrí v tomto segmente medzi vedúce svetové spoločnosti pozri www.compasspools.eú.Family feeling je základom našej firmy a jeho zamestnancov.Bola ocenená viacerými cenami v rámci Slovenska aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4130106  Dátum zverejnenia: 26.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac