Obchodný manažér

Compass Europe s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 600 EUR/mesiac13 plat,koncoročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša výroba a predaj aj v tomto období láme rekordy a preto na posilnenie našeho obchodného úseku(predaj na Slovensku) hľadáme kolegu,ktorého náplňou práce by bol priamy predaj bazénov konečnému zákazníkovi ako aj klientský servis (vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie,prvotná evidencia, triedenie dokladov a zadávanie dať do informačného systému) účasť na výstavách a kongresoch.Výhodou,ale nie podmienkou, je ovládanie cudzieho jazyka(angličtina,nemčina)ako aj prax v obore.
Ponúkame prácu v mladom kolektíve a zaujímavé ohodnotenie v perspektívnej firme.

13 plat,koncoročné odmeny,firemné výlety,účasť na výstavách a konferenciách,ďalšie vzdelávanie.

Ohodnotenie je v závislosti od praxe a úrovne používania cudzieho jazyka.Prax v obchode a ovládanie práce v SAP vítané.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

obchodny manager,obchodny referent

Počet rokov praxe

5

Firma Compass Európe s.r.o so sídlom v Senci, je výrobcom bazénov a bazénovej techniky a patrí v tomto segmente medzi vedúce svetové spoločnosti pozri www.compasspools.eú.Family feeling je základom našej firmy a jeho zamestnancov.Bola ocenená viacerými cenami v rámci Slovenska aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2624132  Dátum zverejnenia: 7.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac