Account manager, obchodný manažér

Compass Europe s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na posilnenie naseho obchodneho useku hladame kolegu,ktoreho naplnou prace by bol klientsky servis (vybavovanie telefonickej, mailovej a postovej komunikacie,prvotna evidencia, triedenie dokladov a zadavanie dat do informacneho systemu) ucast na vystavach a kongresoch ako aj starostlivost o zakaznikov v nemecky hovoriacich teritoriach.(Nemcina na urovni C1 je podmienkou)
Ponukame pracu v mladom kolektive a zaujimave ohodnotenie v perspektivnej firme.

13 plat,odmeny,firemne vylety,ucast na vystavach a konferenciach,dalsie vzdelavanie

Ohodnotenie v zavislosti od praxe a urovne pouzivania pozadovaneho cudzieho jazyka.Ovladanie ostatnych cudzich jazykov je dalsou vyhodou.Prax v obchode a ovladanie prace v SAP vitane,ale nie nevyhnutne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša firma Compass Europe s.r.o so sidlom v Senci, je výrobcom bazénov a bazénovej techniky a patri v tomto segmente medzi vedúce svetové spoločnosti pozri www.compasspools.eu

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Compass Europe s.r.o
Poľná 4
903 01 Senec
ID: 2624132  Dátum zverejnenia: 1.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac