Social&Media Specialist pre portál Netky.sk

Company consult SK s.r.o.

Miesto práce
Miletičova 21, 821 08 Bratislava - Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
nadštandardný, upresnený na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najdynamickejší spravodajský portál Netky.sk hľadá svojho šéfredaktora.
Radi by sme vniesli do nášho teamu "svieži vietor" a privítali medzi sebou osobu, ktorá by bola schopná dennodenne pracovať v skvelom kolektíve mladých a kreatívnych ľudí, avšak s dávkou organizačných a manažérskych zručností.
Ak si to ty, kto si trúfa na prácu v médiách, máš prax a chuť pracovať a viesť kolektív, potom nám daj o sebe vedieť!

Netky.sk je portál, ktorý ťa udrží v obraze, ideme s dobou a udávame trendy.
Zastávame stabilné miesto na tých najväčších podujatiach v rámci SR a našim kamerám nič neunikne. :)

Pracovná náplň:

• organizácia porád
• spracovávanie tipov
• rozdeľovanie práce v rámci redakčného tímu
• aktívna novinárska spolupráca s redakčným tímom v prípade potreby
• administratívne úkony týkajúce sa chodu redakcie

Nadštandardný plat v porovnaní s konkurenciou
Práca v príjemnom prostredí v mladom kolektíve
Teambuildingy
Zamestnanecké benefity
Homeoffice po dohode
Ultra-moderné pracovné prostredie
Balík sociálnych benefitov

Vzhľadom na časovú zaneprázdnenosť budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Svoje CV a motivačné listy prosím zasielajte na e-mail companyconsultsksro@gmail.com s predmetom "Social&Media"

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.10.2017 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Google AdSense - pokročilý
Google AdWords - pokročilý
Google Analytics - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Vhodný kandidát by mal mať prax v mediách
- výborná znalosť slovenského jazyka a štylistiky
- dobrá znalosť anglického jazyka podmienkou
- znalosť ďalšieho svetového jazyka výhodou
- kreativita, flexibilita, komunikatívnosť, samostatnosť

Spravodajský portál Netky.sk sprostredkuje svojim čitateľom aktuálne informácie z domáceho aj svetového diania v oblasti politiky, kultúry, športu aj showbiznisu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Miletičova 21
821 08 Bratislava - Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Vince
E-mail: poslať životopis
ID: 2839678   Dátum zverejnenia: 12.10.2017