Prijmeme zvárača TIG alebo 111

Compact-Gas s.r.o. Žilina

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 600 - 2 400 EUR/mesiac13.plat, individuálne polročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do trvalého pracovného pomeru alebo na živnosť zvárača na obalenú elektródu (111) alebo TIG (141) pre zváranie čierného materiálu - rúry. Naša spoločnosť sa venuje výstavbe a rekonštrukcií plynovodov. Pôsobnosť stredné a západné Slovensko. Mzda 1 600 - 2 400,- eur/mesiac + diety.

kurzy, školenia, 13.plat

Naša spoločnosť sa zaoberá prevažne výstavbou a rekonštrukciou plynovodov.
Práca na území SR, týždenné turnusy: Po-Pi
Víkendy sú voľné!!
Ponúkame výhodne podmienky pre živnostníkov!!!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

inžinierské siete, plynárenstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Zváračský preukaz 141 alebo 111

Sme firma s dlhoročnými skúsenosťami v stavebníctve v obore inžinierskych sietí. Špecializujeme sa hlavne na výstavbu a rekonštrukciu plynovodov . Našim cieľom je vytvoriť a udržať stabilnú spoločnosť, ktorá bude vytvárať naším zamestnancom čo najprijateľnejšie pracovné miesto.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3930824  Dátum zverejnenia: 27.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac