Vodič nákladného auta TATRA 815

Compact-Gas s.r.o. Žilina

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.3.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda plus plné diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie a obsluha nákladného motorového vozidla TATRA 815 S3
- Udržiavanie interiéru a exteriéru vozidla v reprezentatívnom stave
- Nahlásovanie porúch a opotrebenia automobilu poverenému pracovníkovi
- Pozícia si vyžaduje v prípade potreby vykonávať aj manuálne montážne činnosti (pomocné práce a pod.
- Práca na Slovensku - týždňovky (pondelok - piatok)
Výkendy sú voľné!!

koncoročné odmeny(13.plat), školenia, kurzy, možnosť využitia firemných nehnuteľnosti na dovolenky

Pôsobnosť - stredné a západné Slovensko(Nitriansky, Trenčiansky, Trnavský a Bratislavský kraj)
Prácu ponúkame na trvalý pracovný pomer, dohodu alebo na živnosť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

5

psychotesty, KKV

Sme firma s dlhoročnými skúsenosťami v stavebníctve v obore inžinierskych sietí. Špecializujeme sa hlavne na výstavbu a rekonštrukciu plynovodov . Našim cieľom je vytvoriť a udržať stabilnú spoločnosť, ktorá bude vytvárať naším zamestnancom čo najprijateľnejšie pracovné miesto.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3438318  Dátum zverejnenia: 16.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac