Vodič nákladného auta TATRA 815

Compact-Gas s.r.o. Žilina

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.3.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiacPôvodná základná zložka mzdy: 5,50 - 6,0 eur / hodina, plus plné diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie a obsluha nákladného motorového vozidla TATRA 815 S3
- Udržiavanie interiéru a exteriéru vozidla v reprezentatívnom stave
- Nahlásovanie porúch a opotrebenia automobilu poverenému pracovníkovi
- Pozícia si vyžaduje v prípade potreby vykonávať aj manuálne montážne činnosti (pomocné práce a pod.
- Práca na Slovensku - týždňovky (pondelok - piatok)
Výkendy sú voľné!!

koncoročné odmeny

Pôsobnosť - stredné a západné Slovensko(Žilinský, Banskobystrický, Nitriansky, Trenčiansky, Trnavský a Bratislavský kraj)
Prácu ponúkame na trvalý pracovný pomer alebo na živnosť.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.2.2021 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

5

psychotesty, KKV

Sme rodinná firma s dlhoročnými skúsenosťami v stavebníctve v obore inžinierskych sietí. Špecializujeme sa hlavne na výstavbu a rekonštrukciu plynovodov a vodovodov. Našim cieľom je vytvoriť čo najlepšie pracovné miesto pre našich zamestnancov. a každoročne dotiahnúť všetky projekty do úspešného konca.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Compact-Gas, s.r.o.
Republiky 8
010 01 Žilina

Kontakt

ID: 3438318  Dátum zverejnenia: 12.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac