Zvárač termoplastov PE - výstavba plynovodov

Compact-Gas s.r.o. Žilina

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.3.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 800 EUR/mesiac13.plat, polročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre profesiu Plynár.
Požadujeme skúšky termoplastov PE.
V prípade, ak vlastníte 111, 311, 141 - VÝHODOU!!
Pôsobnosť - stredné a západné Slovensko(Žilinský, Banskobystrický, Nitriansky, Trenčiansky, Trnavský a Bratislavský kraj)
Prácu ponúkame na trvalý pracovný pomer alebo na živnosť.

kurzy, školenia

Naša spoločnosť sa zaoberá prevažne výstavbou a rekonštrukciou plynovodov.
Práca na území SR, týždenné turnusy: Po-Pi
Víkendy sú voľné!!
Ponúkame výhodne podmienky pre živnostníkov!!!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.2.2021 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

inžinierské siete, plynárenstvo

Vodičský preukaz

B

zváranie termoplastov pe, príp. 111, 311, 141 výhodou

Sme rodinná firma s dlhoročnými skúsenosťami v stavebníctve v obore inžinierskych sietí. Špecializujeme sa hlavne na výstavbu a rekonštrukciu plynovodov a vodovodov. Našim cieľom je vytvoriť čo najlepšie pracovné miesto pre našich zamestnancov. a každoročne dotiahnúť všetky projekty do úspešného konca.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Compact-Gas, s.r.o.
Republiky 8
010 01 Žilina

Kontakt

ID: 2436039  Dátum zverejnenia: 12.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac