Automechanik - Žilina

COMPA, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 16, 01001 Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
10-12 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme automechanika do zabehnutého autoservisu v Žiline , ideálne s praxou prípadne zaškolíme , špecializácia na nákladné vozidlá IVECO
- oprava nákladných motorových vozidiel v súlade s technologickými postupmi
- diagnostika chýb a ich odstránenie - práca s diagnostickými prístrojmi
- elektrikárske opravy, mechanické opravy, bežné údržby
Diagnostika IVECO E.A.S.Y ,Geometria Truck Cam . Údržba a opravy podvozkových častí , motorov , prevodoviek , diferenciálov, výmeny olejov ,zámočnícke práce.

Informácie o výberovom konaní

Stručný životopis prosím zasielajte na servis@compa.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

servis a opravy nákladných a osobných automobilov, predaj náhradných dielov, generálne opravy motorov, podvozkových častí, diagnostika nákladných vozidiel, dezinfekcia a čistenie vozidiel určených na prepravu produktov živočíšneho pôvodu s vydaním protokolu na zákl.§37 odst.11 zákona 488/2002.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Osloboditeľov 162
01341 Dolný Hričov
ID: 1310924   Dátum zverejnenia: 27.7.2017