Asistent/Asistentka predaja v Comodo Concept

COMODO, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.06.2024
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 600 EUR/mesiacodmeny v priemere 500 €/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁME KOLEGU DO TÍMU
Máte skúsenosti s predajom, príjemné vystupovanie a nadšenie pre kreatívnu prácu a styling ?
Tak vitajte v našom tíme , u nás bude mať Vaša kariéra štýl !
Máme pre Vás miesto a zaujímavú ponuku na pozíciu asistenta /tky predaja pre našu pobočku Comodo Concept v Žiline:

Comodo Concept v Žiline:
- nástupná mzda 900 € brutto (plný pracovný úväzok)
- odmeny v priemere 500 €/mesačne
- odmeny sú súčasťou variabilnej zložky mzdy a závisia od dosiahnutia stanoveného mesačného obratu
- štartovací dresscode v cca 1000€
- školenie
- zamestnanecké výhody a benefity (náklady na obedy , zamestnanecká zľava na všetky produkty značiek , ktoré zastupujeme, ošatné baličky na sezónnu, bonus na zľavu pre rodinných príslušníkov)
- nástup možný od 01.06.2024

Náplň práce :
- komunikácia so zákazníkovom,
- asistencia pri výbere tovaru,
- obsluha hotovostných a bezhotovostných platieb,
- evidencia a riešenie objednávok,
- dokladanie tovaru, kontrola regálov,
- aranžovanie tovaru na prevádzke , vytváranie proaktívnych ponúk pre zákazníkov,
- udržiavanie čistoty a poriadku v predajni.

vybraných kandidátov budeme informovať telefonicky alebo mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti s predajom prémiových módnych značiek vítané

Odborník na módu, ktorý sa stal remeselníkom. Má rozsiahlu prax s predajom prémiového tovaru. Táto osoba nie je len obyčajným predajcom, ale skutočným znalcom, ktorý dokáže klientom poskytnúť oveľa viac než len obyčajnú službu. Svoje remeslo si osvojil cez roky skúseností, kde sa naučil nielen poznávať najnovšie trendy, ale aj porozumieť potrebám svojich zákazníkov. Jeho prístup k móde a predaju je umením s dôrazom na detail, kvalitu a osobitý štýl.

Prax s predajom prémiového tovaru si vyžaduje nielen znalosti o produktoch, ale aj schopnosť vytvárať jedinečný zážitok pre každého zákazníka, pretože prémiový tovar nie je len o značke a cene, ale o príbehu, kvalite a unikátnosti, ktoré tieto produkty predstavujú. Jeho prístup k predaju preto prekračuje tradičné metódy; je o vytváraní puta medzi produktom a zákazníkom, kde každý nákup sa stáva osobnou skúsenosťou.

Jeho práca je založená na vášni pre módu, remeselníckej zručnosti a neustálom hľadaní dokonalosti v službách, ktoré poskytuje. Jeho cieľom je nielen predávať prémiový tovar, ale aj inšpirovať a podporovať jedinečný štýl a krásu každého klienta.
- skúsenosti s predajom prémiových módnych značiek
vítané
-Komunikatívnosť a kreativita
-schopnosť pracovať s obchodným softvérom a aplikáciami
-skúsenosti s tvorbou fotomateriálu a vizuálov v obchode vítane

Sme módna a lifestylová spoločnosť, ktorej cieľom je pomôcť našim zákazníkom sa lepšie i kvalitnejšie obliecť a zároveň pomôcť Vám nájsť, či vyjadriť Váš jedinečný štýl a osobnosť. Okrem módnych kúskov ponúkame aj doplnky, dermato-kozmetiku a pop-up zaujímavých kolekcií lokálnych dizajnérov. Comodo Concept je sieť multibrand concept stores (multibrand = mnoho značiek) na Slovensku. Okrem našej virtuálnej prevádzky nás môžte stretnúť osobne v Žiline a v Trnave. Ponúkame Vám špecifický pohľad na módu, ktorý vzniká aj vďaka vycibrenému vkusu našich nákupcov módy a školených poradcov-stylistov. Aj keď svet sa mení a presúva sa do virtuality každým dňom, my máme radi a staviame na osobnom kontakte. Osobné stylingy naši zákazníci radi taggujú na sociálnych sieťach FB a IG pod heštegom #wearcomodo. Do Comodo rodiny patria nie len ženy, ale aj muži a deti.
Neváhajte nás kontaktovať osobne priamo na prevádzke v Trnave alebo svoje životopisy posielajte na e-mail: [email protected] (kontaktná osoba : Miloš Masný ).
Tešíme sa na Vás !
ID: 4456443  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac