680 - 1 280 EUR

Obchodný asistent / Vedúci predajne COMODO CONCEPT STORES, obchodu s prémiovými módnymi značkami

COMODO, s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova 8, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou, najneskôr k 1.1.2020
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme asistenta/asistentku predaja s postupným zapracovaním na vedúcu pozíciu predajne pre našu prevádzku Comodo v Trnave na ul.Štefánikova 8, na plný pracovný úväzok, prípadne skrátený alebo živnosť podľa dohody. Požadujeme dobrú orientáciu v móde, špecifický proaktívny prístup ku klientom a príjemné vystupovanie. Prehľad a skúsenosti v oblasti módy a aktuálnych trendov sú nevyhnutnou podmienkou.
Môžete sa tešiť na ústretové a priateľské pracovné prostredie v príjemnom a stabilnom tíme a zaujímavé zamestnanecké benefity.
Ak máte skúsenosti s predajom, nadšenie pre kreatívnu prácu a styling, radi vás privítame v našom tíme.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

680,-€ brutto + mesačné odmeny vo výške do 300 - 600.€ brutto v závislosti od dosiahnutého výkonu

Ponúkame zaujímavé platové podmienky s motivačným províznym systémom.
Prácu v mladom, dynamickom a príjemnom kolektíve a zaujímavé zamestnanecké benefity, medzi ktoré patrí špeciálna zľava na všetky produkty značiek, ktoré zastupujeme, pre vás aj vašich rodinných príslušníkov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.12.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

technické znalosti výpočtovej techniky a obsluhy počítačov sú podmienkou

Comodo Concept je unikátna a v slovenských podmienkach jedinečná maloobchodná sieť multibrand concept stores, vďaka ktorej sa aj vy dostanete do centra svetovej módy. Sme stabilná a úspešne sa rozvíjajúca spoločnosť, ponúkame špecifický pohľad na módu. Vďaka vycibrenému vkusu, citu pre aktuálne módne trendy a školených poradcov-stylistov sme si vybudovali silné zastúpenie na trhu s renomovanými značkami ako Pinko, Liu-Jo, Calvin Klein, Scotch & Soda, Melissa, Relish, Yerse či Emu Australia.

Sme módna a lifestylová spoločnosť, ktorej cieľom je pomôcť našim zákazníkom sa lepšie i kvalitnejšie obliecť a tiež pomôcť im vyjadriť ich jedinečný štýl a osobnosť.
Okrem značkového oblečenia a doplnkov k nim, máme v ponuke ja dermatokozmetiku a pop-up zaujímavých kolekcií lokálnych dizajnérov.

Pridajte sa k nám a my vám ukážeme ako to funguje vo svete módy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Hálkova 2753/13
010 01 Žilina
www.comodoconcept.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vladimír Šlachta
Tel.: +421915754525
E-mail: poslať životopis
ID: 3801341   Dátum zverejnenia: 3.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   680,-€ brutto + mesačné odmeny vo výške do 300 - 600.€ brutto v závislosti od dosiahnutého výkonu