Študentská výpomoc v pobočke zahraničnej banky ( Administratívny pracovník/čka )

COMMERZBANK Aktiengesellschaft, pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Rajská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
03.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4,30 EUR na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budete robiť ?
• Vykonávať administratívne činnosti spojené s prevádzkou pobočky (napr. triedenie výpisov)
• Pracovať s databázami údajov a vykonávať ich kontrolu
• Spracovávať dokumentáciu pre jednotlivé obchodné prípady - kopírovanie, skenovanie
• Pripravovať podklady pre interné procesy alebo rokovania so zákazníkmi

Čo ponúkame ?
• Prácu na čiastočný úväzok (do 20 hod / týždenne)
• Možnosť flexibilného určovanie pracovného času
• Možnosť získať prax v renomovanej medzinárodnej banke
• Dlhodobú spoluprácu počas doby štúdia
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Nástup ihneď

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo očakávame ?
• Študent / ka VŠ
• Znalosť anglického jazyka na úrovni B2 / B1
• Dôkladnosť, presnosť, spoľahlivosť
• Pokročilú znalosť práce s MS Office - Excel, Word
• Možnosť pracovať až 20 hod / týždenne
Výhodou bude, pokiaľ budete:
• Študovať VŠ ekonomického smeru
• Vedieť po nemecky
• Mať výborný písomný prejav v slovenčine aj angličtine

Na slovenskom bankovom trhu je Commerzbank zastúpená od mája 1995, kedy bola zriadená reprezentácia v Bratislave. Po získaní bankovej licencie v decembri 2003 sa stala plnohodnotnou pobočkou zahraničnej banky. Vďaka nášmu dlhoročnému pôsobeniu na slovenskom trhu veľmi dobre poznáme jeho osobitosti a právne prostredie. Spolu s našou odbornosťou a znalosťami v oblasti riadenia financií dávame naše know-how k dispozícii nielen nemeckým firmám, ktoré podnikajú na Slovensku, ale aj slovenským firmám, ktoré majú väzbu s Nemeckom. Zároveň poskytujeme služby aj tuzemským stredne veľkým a veľkým firmám. Sme ich strategickým partnerom pre ich medzinárodné aj tuzemské aktivity.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Commerzbank AG, pobočka zahraničnej banky, Bratislava
Rajská 15/A, P.O.BOX 138
810 00 Bratislava 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter David
E-mail: poslať životopis
ID: 3574054   Dátum zverejnenia: 9.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,30 EUR na hodinu