Obchodný zástupca - pob. Žilina

Commander Services s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
1 500 EUR/mesiacProvízny systém odmeňovania (bežná mzda od 2.000,- €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práve hľadáme novú posilu, ktorá nás zastúpi na obchodných stretnutiach a identifikuje požiadavky klientov na riešenie GPS monitoringu vozidiel. Si schopný/á prevziať zodpovednosť za plnenie plánov a komunikácia s ľuďmi ti je blízka? Ak áno, tak hľadáme práve teba !

- Veľa práce a cestovania
- Kolegovia a šéf, s ktorými ťa bude práca baviť
- Práca pre jednotku na trhu vo svojom obore s vysokými ambíciami rastu
- Možnosť občasnej práce z domu – väčšinou budeš v teréne
- Práca na HPP
- Služobný telefón, pracovný notebook, služobné auto
- Rýchle rozhodovacie procesy v rámci firmy (stačí zaklopať na vedľajšiu kanceláriu, dať si kávu a, ak je to možné, rozhodnutie je na svete)
- Osobnostný rozvoj a profesijný rast
- Odmeny v závislosti od vlastných výsledkov
- Firemné akcie a súťaže
- Odborné školenia a semináre
- Jazykový kurz
- Teambuildingové aktivity

Hľadáme najlepších z najlepších obchodníkov a vieme ich zaplatiť. Obchodný tím chceme rozšíriť o aktívnych ľudí, ktorí budú s nami rásť, vedia tvrdo pracovať, ale aj sa zabaviť. Ch,k,Ch (Vysvetlím pri osobnom pohovore).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod

Počet rokov praxe

2

Aký/á by si mal/a byť ?
- Cestovateľ
(Budeš často v pohybe v rámci navštevovania klientov, z toho dôvodu je potrebný vodičský preukaz skupiny B.)
- Nadšenec
(Si typ, ktorého práca vždy bavila, baví a bude baviť, a rozhodne sa jej nebojíš. Dôležité je, aby si bol nadšený z prekonávania svojich osobných výsledkov. Ak máš skúsenosti s aktívnym predajom bude to pre teba len výhoda.)
- Komunikatívny
(Otvorene a ľudsky komunikuješ, baví ťa komunikácia s ľuďmi. Si silná osobnosť, ktorá je orientovaná na výsledok, má reprezentatívne vystupovanie, je samostatná a zodpovedná.)

Čo od teba očakávame ?
- Máš skúsenosti v obchodnom zastupovaní firiem a komunikácií s ľuďmi
- Využívaš zdravý rozum na dennej báze a si schopný/á riešiť prípadné neštandardné situácie
- Vieš si zmysluplne naplánovať čas ohľadom stretnutí s klientmi a následným školením
- Máš kladný vzťah ku technológiám

Spoločnosť Commander Services s.r.o. je pokračovateľom spoločnosti Commander Systems, s.r.o. Commander sa od svojho založenia, v roku 2005, vypracoval na pozíciu lídra slovenského trhu v oblasti online GPS monitoringu vozidiel. Naša spoločnosť ponúka široké portfólio služieb v oblasti monitoringu, stráženia vozidiel a služieb spojených s vyhodnocovaním informácií o automobiloch v reálnom čase. Od roku 2022 je Commander dcérskou spoločnosťou veľkého IT holdingu Seyfor (pôvodne Solitea), ktorého majoritným vlastníkom je private equity fond Sandberg Capital. Veríme, že toto spojenie bude prínosom pre všetky strany a pomôže Commanderu napredovať pod krídlami stabilnej európskej IT firmy s bohatými skúsenosťami s možnosťami pre ďalšiu expanziu na domácom ale aj zahraničných trhoch.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4591233  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac