Junior obchodník / Obchodník Call centra - pob. Žilina

Commander Services s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
740 EUR/mesiacZákladná mzda 740,- € + variabilná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonické dohadovanie obchodných stretnutí, prieskum spokojnosti
- podpora obchodného oddelenia
- možnosť účasti na obchodných stretnutiach
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov, prezentácia našich produktov a služieb cez telefón
- analýza požiadaviek nových zákazníkov
- poskytovanie poradenstva a školenie zákazníkov
- zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov
- predaj ďalších IT riešení

Práca pre lídra v oblasti GPS monitoringu na Slovenskom trhu

- osobnostný rozvoj a profesný rast
- príjemná a otvorená firemná atmosféra
- motivačné finančné ohodnotenie - fixná a variabilná zložka mzdy, ktorá závisí len od teba a tvojho mesačného výkonu (nie je limitovaná ani inak ohraničená)
- notebook, mobil
- po skúšobnej dobe firemné vozidlo aj na súukromné účely
- Home Office
- firemné akcie a súťaže
- odborné školenia a semináre
- jazykový kurz
- teambuildingové aktivity

Do nášho tímu hľadáme komunikačne zdatného, dynamického a proklientsky orientovaného kolegu, ktorý rád telefonuje.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.3.2021 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Obchod
3

- komunikačné schopnosti
- skúsenosť s telefonickým kontaktom so zákazníkmi - PODMIENKOU
- skúsenosť s aktívnym predajom
- silná osobnosť orientovaná na výsledok
- reprezentatívne vystupovanie
- zodpovednosť a samostatnosť
- kreativita
- vzdelanie v obchode - VÝHODOU
- prax ako Telefonický operátor / Operátor Call centra - VÝHODOU

Spoločnosť Commander Services s.r.o. je pokračovateľom spoločnosti Commander Systems, s.r.o. Commander sa od svojho založenia, v roku 2005, vypracoval na pozíciu lídra slovenského trhu v oblasti online GPS monitoringu vozidiel. Naša spoločnosť ponúka široké portfólio služieb v oblasti monitoringu, stráženia vozidiel a služieb spojených s vyhodnocovaním informácií o automobiloch v reálnom čase. Od roku 2018 je Commander Services dcérskou spoločnosťou PosAm - popredného systémového IT integrátora, čím sa ešte viac posilnila naša vedúca pozícia na trhu. Vďaka partnerstvu s PosAm a členstvu v skupine Deutsche Telekom dokážeme využiť spojenie špecifických znalostí a kompetencií a prinášať stále väčší úžitok pre našich zákazníkov, a zároveň máme silného strategického partnera pre potenciálnu zahraničnú expanziu.

Závodská 24
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michal Goč
E-mail: poslať životopis
ID: 4031225  Dátum zverejnenia: 9.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac