Obchodný manažér - pob. Košice

Commander Services s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
720,- € + provízne ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívny predaj GPS monitorovanie a stráženie vozidiel
- Vyhľadávanie a starostlivosť o klientov
- Predaj ďalších IT riešení (Autopožičovňa, Comm Comm app, kamerové systémy a.i.)

HĽADÁME NAJLEPŠIEHO OBCHODNÍKA
v Košiciach a vieme ho zaplatiť

- Provízny systém odmeňovania (bežná mzda 800-5000,- €)
- Služobné auto, notebook, mobil
- Home Office
- Akcie a súťaže
- Odborné školenia a semináre
- Jazykový kurz
- Teambuildingové aktivity
- Pitný režim a.i.

Hľadáme najlepších obchodníkov a vieme ich zaplatiť. Obchodný tím chceme rozšíriť o aktívnych ľudí, ktorí budú s nami rásť, vedia tvrdo pracovať, ale aj sa zabaviť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Komunikačné schopnosti
- Orientácia na výsledok
- Reprezentatívne vystupovanie
- Zodpovednosť a samostatnosť
- Kreativita

Spoločnosť Commander Services s.r.o. je pokračovateľom spoločnosti Commander Systems, s.r.o. Commander sa od svojho založenia, v roku 2005, vypracoval na pozíciu lídra slovenského trhu v oblasti online GPS monitoringu vozidiel. Naša spoločnosť ponúka široké portfólio služieb v oblasti monitoringu, stráženia vozidiel a služieb spojených s vyhodnocovaním informácií o automobiloch v reálnom čase. Od roku 2022 je Commander dcérskou spoločnosťou veľkého IT holdingu Seyfor (pôvodne Solitea), ktorého majoritným vlastníkom je private equity fond Sandberg Capital. Veríme, že toto spojenie bude prínosom pre všetky strany a pomôže Commanderu napredovať pod krídlami stabilnej európskej IT firmy s bohatými skúsenosťami s možnosťami pre ďalšiu expanziu na domácom ale aj zahraničných trhoch.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3797292  Dátum zverejnenia: 28.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 720,- € + provízne ohodnotenie