Regionální obchodní manažer – B2B pro bezpečnost IT

COMGUARD a.s.

Černyševského, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
2 700 EUR/mesiacKvartální odměny s ohledem na splnění plánu (bez horní hranice)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte obchodné skúsenosti?
Zaujíma vás odbor IT bezpečnosť?
Chcete dostať priestor v realizácii vašich obchodných skúseností?
Dokážete nadväzovať a rozvíjať obchodné vzťahy?

Pridajte sa k nám, spoločnosť COMGUARD a.s. je Value Added Distributor (B2B) špecializujúca sa na IT bezpečnosť.

Dostanete šancu viesť lokálne zastúpenie našej spoločnosti na Slovenskom trhu s možnosťou nastaviť si vlastnú stratégiu vstupu na trh. Budete pri zrode nových obchodných príležitostí. Ak vás láka komunikácia a budovanie vzťahov s obchodnými partnermi, tak čítajte ďalej!

Popis pozície
• vedenie pobočky regionálneho zastúpenia
• vytváranie regionálnej stratégie predaja
• reprezentácia spoločnosti v regióne
• kontrola a analýza kľúčových ukazovateľov obchodu v regióne
• nepriamy predaj produktov a služieb v oblasti bezpečnosti IT
• rokovania s potenciálnymi aj existujúcimi obchodnými partnermi
• vyhľadávanie nových obchodných partnerov, ich školenie, spolupráca na obchodných prípadoch partnerov
• vyhľadávanie obchodných príležitostí, prezentácie na konferenciách a workshopoch, školenie a rozvoj partnerov
• spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti pri príprave projektov pre obchodných partnerov, vrátane návrhu riešenia a tvorby nových produktov a služieb
• spolupráca so svetovými lídrami v oblasti IT bezpečnosti (napr. Trellix, Sophos, Rapid7, Logrhythm, Wallix, a ďalšími.)

Požadujeme
• min. SŠ vzdelanie s praxou v oblasti obchodu aspoň 2 roky
• obchodné myslenie, klientsky prístup
• koncepčné myslenie, strategický prístup, štruktúrovanosť, dôslednosť
• veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
• vodičský preukaz skupiny B, prax vo vedení vozidla
• dobrú užívateľskú znalosť PC: MS Office a Internet
• znalosť AJ (slovom aj písmom na komunikatívnej úrovni)
• bezúhonnosť

Ponúkame
• veľký priestor na sebarealizáciu a voľbu obchodnej stratégie
• príležitosť stať sa odborníkom v oblasti bezpečnosti ICT
• adekvátne finančné ohodnotenie a výkonnostné bonusy bez horného limitu
• notebook, služobné vozidlo
• služobný telefón s plateným paušálom a dátami
• podpora a zaškolenie od skúsených kolegov
• flexibilná pracovná doba
• sick days
• školenia a vzdelávacie kurzy
• možnosť práce z domu
• príspevok na stravovanie
• príspevok na kultúru a šport
• účasť na zahraničných konferenciách
• ďalšie zamestnanecké výhody podľa dĺžky zamestnaneckého vzťahu a benefity pre stálych zamestnancov
• možnosť ďalšieho vzdelávania vrátane certifikácií, výučby AJ, kurzov zručností atď.
• teambuildingy a firemné raňajky – zachovávame pohodovú firemnú kultúru a rodinnú atmosféru

Pokiaľ Vás inzerát zaujal a spĺňate vyššie uvedené požiadavky, neváhajte a zašlite nám Váš životopis a motivačný list.

Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Společnost COMGUARD a.s. se od roku 2006 v roli Value Added Distributora (B2B) specializuje na oblast IT bezpečnosti, produktů a služeb, a s tím související podporu partnerského prodeje. Působí zejména na trhu České republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4777699  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac