Vodič kamiónu, vnútroštátne aj medzinárodné linky

Comextrans, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
možný ihneď
2 200 EUR/mesiac816 € + osobnostné ohodnotenie + diéty, príjem až 2200 € v čistom ( viac info v popise).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava tovaru na stabilných trasách, podľa vopred dohodnutých podmienok v rámci Slovenska a EÚ:
- Ilava - Žilina, Dubnica - Žilina, Ilava - Nošovice, Ilava - Nová Dubnica, každý deň doma, víkendy voľné, 1100 € až 1500 €
- Kaufland, 6 dňové turnusy, 3 dni voľno, 1 300 € až 1800 €.
- Lidl, 5 dní v práci 2 dni voľno, každý deň doma, 1300 € až 1500 €.
- SK - EÚ - SK, 4 - 7 dňové turnusy , 2 dni voľno, 1500 € až 1800 €.
- SK - EÚ, 4 týždňové turnusy , 1 týždeň voľno alebo podľa dohody 1900 € až 2200 €.

- nové vozidlá, emisná trieda EURO 5 EEV a EURO 6
- pridelené vozidlá
- vlastný servis vozidiel
- odmeny, prémie, vernostné
- pravidelné výplatné termíny
- dodržiavanie AETR

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. č. 0910 594 570 alebo pošlite životopis na dole uvedenú e- mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

- pracovitosť, zodpovednosť, slušnosť, morálka
- manuálna zručnosť, orientačný zmysel
- kvalifikačná karta vodiča
- vodičské oprávnenie C,E

COMEXTRANS už viac ako 30 rokov úspešne poskytuje moderné a vysoko spoľahlivé služby v oblasti pozemnej dopravy a špedície. Poskytujeme prepravu tovaru plachtovými návesmi, mraziarenskými návesmi a vozidlami do 7.5 tony.
Náš vozový park sa skladá z vyše 75 vozidiel emisnej triedy EURO 5 EEV (20%) a EURO 6 (80%). Záleží nám na životnom prostredí, preto u nás nájdete iba tie najekologickejšie vozidlá. Priemerný vek nášho vozového parku je 2,9 roka.
Finančné zdravie spoločnosti zabezpečuje stabilitu na trhu a umožňuje nám rozvíjať naše služby a zamestnancov. Nízka fluktuácia naznačuje ich spokojnosť v spoločnosti. Starostlivosť o našich kolegov sa neustále snažíme zvyšovať modernizáciu pracovného prostredia, zvyšovaním ich kvalifikácie, zabezpečením kvalitnej výpočtovej techniky a poskytovaním na mieru šitých benefitov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3443125  Dátum zverejnenia: 16.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac