Vodič kamiónovej dopravy

Comextrans, s.r.o.

Miesto práce
Comextrans, s.r.o., Ľ. Štúra, Ilava
Termín nástupu
možný ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
576 € + osobnostné ohodnotenie + diéty, príjem až 2200 € ( viac info v popise).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava tovaru na stabilných trasách, podľa vopred dohodnutých podmienok v rámci Slovenska a EÚ:
- SK- SK, každý deň doma, víkendy voľné, 1000 € až 1250 €
- Kaufland, 6 dňové turnusy, 3 dni voľno, 1 200 € až 1600 €
- SK - EÚ - SK, 4 - 7 dňové turnusy , 2 dni voľno, 1600 € až 2000 €
- SK - EÚ, 4 týždňové turnusy , 1 týždeň voľno, 1800 € až 2200 €

- nové vozidlá, emisná trieda EURO 5 EEV a EURO 6
- vlastný servis vozidiel
- odmeny, prémie, vernostné
- pravidelné výplatné termíny
- dodržiavanie AETR

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať alebo pošlite životopis na dole uvedenú e- mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

- pracovitosť, zodpovednosť, slušnosť, morálka
- manuálna zručnosť, orientačný zmysel
- kvalifikačná karta vodiča
- vodičské oprávnenie C,E

COMEXTRANS už viac ako 20 rokov úspešne poskytuje moderné a vysoko spoľahlivé služby v oblasti pozemnej prepravy. Poskytujeme prepravu tovaru plachtovými návesmi, mraziarenskými návesmi a vozidlami do 7.5 tony.
Tovar prepravujeme významným zákazníkom: KIA MOTORS, HYUNDAI, VAILLANT, KAUFLAND či LEONI. V rámci Európskej únie sú našimi klientmi významné spoločnosti ako SCHENKER, DACHSER a mnoho ďalších.
Náš vozový park sa skladá z vyše 85 vozidiel emisnej triedy EURO 5 EEV (40%) a EURO 6 (60%). Záleží nám na životnom prostredí, preto u nás nájdete iba tie najekologickejšie vozidlá. Priemerný vek nášho vozového parku sa pohybuje od 2,9 do 3,1 roka.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Štúrova 384/28
019 01 Ilava
ID: 3443125   Dátum zverejnenia: 13.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   576 € + osobnostné ohodnotenie + diéty, príjem až 2200 € ( viac info v popise).