Fakturant, dispečer

Comextrans, s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 384/28, okres Ilava
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vystavovanie a evidencia faktúr
- vyhotovovanie upomienok
- spracovanie vyúčtovania prepráv vodičov
- administratívna činnosť súvisiaca s dopravným oddelením
- po zaškolení týždenné striedanie práce dispečera a fakturanta

- zázemie stabilbej spoločnosti s viac ako 20 ročnou históriou
- možnosť odborného a kariérneho rastu
- teambuildingy
- koncoročné odmeny

Chcete skúsiť niečo nové, uplatniť svoje schopnosti , pracovať v dobrom tíme a prosperujúcej firme, tak posielajte svoje CV na dole uvedenú e - mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava , ekonomika

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- profesionálny prístup, dobrá organizácia času,
- prax na pozícii dispečera je nutná aspoň 1 rok
- schopnosť pracovať samostatne
- flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť

COMEXTRANS už viac ako 30 rokov úspešne poskytuje moderné a vysoko spoľahlivé služby v oblasti pozemnej dopravy a špedície. Poskytujeme prepravu tovaru plachtovými návesmi, mraziarenskými návesmi a vozidlami do 7.5 tony.
Náš vozový park sa skladá z vyše 75 vozidiel emisnej triedy EURO 5 EEV (20%) a EURO 6 (80%). Záleží nám na životnom prostredí, preto u nás nájdete iba tie najekologickejšie vozidlá. Priemerný vek nášho vozového parku je 2,9 roka.
Finančné zdravie spoločnosti zabezpečuje stabilitu na trhu a umožňuje nám rozvíjať naše služby a zamestnancov. Nízka fluktuácia naznačuje ich spokojnosť v spoločnosti. Starostlivosť o našich kolegov sa neustále snažíme zvyšovať modernizáciu pracovného prostredia, zvyšovaním ich kvalifikácie, zabezpečením kvalitnej výpočtovej techniky a poskytovaním na mieru šitých benefitov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3154457  Dátum zverejnenia: 12.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 800