Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

IQOS špecialista na telefóne

Konecta Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Partizánska cesta 3, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
17.07.2023
Od 900 EUR/mesiacMesačné bonusy v závislosti od plnenia stanovených ukazovateľov (KPIs)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme telefonických operátorov - IQOS špecialistov na aktívnu zákaznícku linku (PMI SK OUTBOUND). Naša pekná moderná pobočka v Banskej Bystrici sa 17. júla opäť rozrastie o ďalších šikovných nováčikov. Aj Ty môžeš byť jedným z nich!

Čo všetko robí IQOS špecialista na telefóne?

- Telefonicky komunikuje s užívateľmi IQOSu, poskytuje im informácie, ponákupnú starostlivosť a podporu.
- Oslovuje výhradne zákazníkov, ktorí s telefonickou starostlivosťou súhlasili, vytvára a udržiava dobré zákaznícke vzťahy, zodpovedá prípadné otázky.
- Priebeh a výsledok telefonátu zaznamenáva v informačných systémoch, preto by mal byť počítačovo zručný a pracovať precízne.
- Užívateľov zoznamuje s novinkami vo svete IQOSu.
- Ponúka doplnkové produkty, predstavuje zvýhodnené ponuky pre členov IQOS klubu, vytvára objednávky.
- Priebežne je zaškolovaný na rôzne kampane, aby dokázal pracovať na viacerých linkách PMI a poskytovať užívateľom IQOSu komplexnú starostlivosť.

Práci predchádza detailné sedemdňové zaškolenie, kde Ťa naši školitelia naučia všetko potrebné, preto predchádzajúce skúsenosti z call centra nie sú podmienkou prijatia.

- Práca v príjemnom kolektíve v modernej otvorenej kancelárii v budove Interpolis, nachádzajúcej sa cca kilometer od historického centra Banskej Bystrice.
- Možnosť skráteného pracovného úväzku (min. 35 hodín / týždeň)
- MutliSport karta hradená prevažne zamestnávateľom, s doplatkom zamestnanca vo výške 1/3 hodnoty karty.
- Rôzne teambuildingové aktivity: zapojenie do kampane Do práce na bicykli, grilovačka, večerné kino na pobočke a pod.
- Podpora darcov krvi (mali sme už aj Comdaťácku kvapku krvi, pozri tu: https://youtu.be/fBm2BYdZNrg).
- Káva a ovocné dni na pracovisku.
- Bonus za odporučenie nového kolegu.

Prvé kolo pracovných pohovorov robíme on-line alebo telefonicky, druhé kolo osobne na pobočke, aby si si mohol cestou pozrieť naše krásne priestory. AC na pobočke sa uskutoční v stredu 12. júla 2023 v doobedných hodinách.

Aktívna zákaznícka PMI OUTBOUND linka funguje od 9:00 (niektoré dni výnimočne od 8:30 hod.) do 20:00 hod., preto je nutné, aby sa Ti približne polovicu dní do mesiaca dalo pracovať poobede, so začiatkom smeny o 11:30 hod.

V čase školenia, počas prvých siedmich pracovných dní, začíname o 8:00 hod a končíme o 16:30 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bez konkrétnej požiadavky na odbor vzdelania

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Príjemné vystupovanie - Pokročilý
Orientácia na zákazníka - Pokročilý
Precíznosť - Pokročilý
Trpezlivosť - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Bez požiadavky na prax

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Práca s počítačom je Tvojou záľubou, a tak Ťa náročnosť našich informačných systémov vôbec neprekvapí.
- Máš výborné komunikačné schopnosti a príjemný slovný prejav.
- Rád/rada sa učíš nové veci, vďaka čomu prijmeš nové kampane ako ďalšiu zaujímavú výzvu.
- Tvoje prípadné skúsenosti so zákazníckym servisom a predajom sú výhodou, určite však nie podmienkou prijatia.
- Preukaz ZŤP u nás nie je žiadnou prekážkou.
- Dôležitý je najmä optimistický prístup a úsmev, ktorý počuť dokonca aj po telefóne. :)

Konecta Group je medzinárodné zákaznícke centrum pôsobiace v rôznych končinách sveta, od novembra 2022 aj na Slovensku, v Banskej Bystrici.

Naša spoločnosť ponúka široké spektrum služieb od starostlivosti o zákazníka, cez telesales, back office, B2B a B2C marketing a s tým súvisiace rôzne administratívne činnosti až po prieskumy spokojnosti. Pre našich klientov zabezpečujeme maximálnu kvalitu služieb a efektívne, na mieru šité riešenia, podložené našimi dlhoročnými skúsenosťami. Podkladom našej činnosti sú kvalitné dáta. Sme aktívni v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, logistiky, energetického priemyslu, veľkoobchodu, maloobchodu, poskytujeme služby mobilným operátorom.

Zákaznícke služby, starostlivosť a telefonickú podporu koncovým užívateľom poskytujeme pre rôznych väčších aj menších klientov, napríklad Philip Morris, Vodafone, Packeta, O2, ČEZ, mBank, Raiffeisenbank a ďalších. Prevádzkujeme aktívne (outbound) aj pasívne (inbound) zákaznícke linky. Aktívne sú také, kedy operátori volajú zákazníkom, aby im poskytli dôležité informácie a zákazníckú starostlivosť. Pasívne zas, keď čakajú na telefonát klienta, aby mu mohli zodpovedať otázky a poradiť v riešení problému. Konecta ponúka svojím klientom aj dočasné posilnenie telefonických liniek, napr. v predvianočnom období.

V roku 2022 Konecta vstúpila na Slovensko, do Banskej Bystrice, kde zo svojho sídla v budove Interpolis v širšom centre Banskej Bystrice prevádzkuje aktívnu linku pre svojho medzinárodného klienta, spoločnosť Philip Morris. Od októbra 2023 pribudla tiež pasívna linka spojená s predajom pre českého mobilného operátora Vodafone. V metropole stredného Slovenska plánujeme písať ďalšiu kapitolu svojho úspešného príbehu. Naším cieľom je v blízkej budúcnosti získať na slovenskom trhu aj ďalších klientov a stále rozširovať našu zaujímavú ponuku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4588515  Dátum zverejnenia: 27.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac