Strojník

COMBIN BANSKÁ ŠTIAVNICA, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 100 EUR/mesiacprémie, mesačné odmeny pri splnení výkonu, ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Budete obsluhovať stavebné stroje a mechanizmy, vykonávať výkopové práce, nakladať a vykladať materiály a presúvať hmoty na stavenisku.
  • Môžete kumulovať funkciu strojníka s profesiou vodiča skupiny C.
  • Typická náplň práce zahŕňa kontrolu stavu strojov a mechanizmov, ich údržbu a opravy.
  • Ďalšie úlohy môžu zahŕňať prípravu a úpravu staveniska a spoluprácu s ostatnými členmi tímu na stavenisku.
  • Typický deň na pozícii strojníka zahŕňa obsluhu strojov a mechanizmov, kontrolu ich stavu a údržbu, prípravu a úpravu staveniska a spoluprácu s ostatnými členmi tímu.

  • Stabilná stavebná spoločnosť
  • Pravidelné výplaty mzdy
  • Diéty pri práci mimo sídla spoločnosti
  • Pitný režim na pracovisku
  • Pobyt vo vlastnom kúpeľnom zariadení po roku odpracovania
  • Finančný príspevok pri vlastnej svadbe a narodení dieťaťa
  • Finančný príspevok za nového kolegu
  • Ročné odmeny
  • Moderné pracovné vybavenie
  • Vzdelávacie a rozvojové príležitosti
  • Firemné akcie a teambuildingy

Je nutné, aby uchádzač na obsadenie pracovnej pozície strojník mal platný strojnícky preukaz a ovládal stavebné pracovné stroje - kolesové, prípadne pásové rýpadlá, pre výkopové práce.
Ďalšie požiadavky: vodičské oprávnenie skupiny C.
Ak Vás ponuka zaujala neváhajte a zašlite nám svoj profesný životopis prostredníctvo portálu Profesia alebo priamo na našu adresu spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor do sídla spoločnosti.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

C

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

  • Strojník s všeobecnou spôsobilosťou: analyzovanie a riešenie problémov, fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, rozhodovanie, samostatnosť, technická gramotnosť, tímová práca.
  • Požadované typy vzdelania: technické.
  • Požadované odborné zručnosti (hard skills): práca s technickými zariadeniami, údržba pracovných strojov.
  • Požadované osobné schopnosti a zručnosti (soft skills): analytické myslenie, pozornosť, praktické myslenie, precíznosť, spoľahlivosť, dobrá pracovná morálka, vnútorná stabilita.

- vykonávanie bytových a občianskych stavieb,
- vykonávanie inžinierskych stavieb,
- vykonávanie dopravných stavieb,
- činnosť vykonávaná banským spôsobom,
- zabezpečovanie a likvidácia starých banských diel,

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4843197  Dátum zverejnenia: 30.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac