Majster stavebnej výroby

COMBIN BANSKÁ ŠTIAVNICA, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 160 - 1 400 EUR/mesiac+ prémie, odmeny, koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinovanie stavebných prác podľa technickej dokumentácie a pokynov stavbyvedúceho
- organizovanie stavebných prác v súlade s harmonogramom, zodpovednosť za dodržanie stanovených termínov
- koordinovanie činností pracovníkov podľa pokynov stavbyvedúceho
- kontrolovanie a evidencia stavebných prác vykonávaných subdodávateľmi
- kontrola príjmu a výdaja materiálov, množstva vykonaných prác a kvality v zmysle platných technických noriem
- komunikácia so stavbyvedúcim a prípravárom výroby
- dodržiavanie technologických postupov v súlade s predpismi BOZP a PO
- vedenie administratívnych prác stavby (denné záznamy stavby, evidencia dochádzky vlastných pracovníkov aj subdodávateľov, BOZP, kontrolné a skúšobné plány, a pod.)
- zodpovednosť za hospodárenie s materiálom.

- možnosť odborného vzdelávania a rastu
- služobné auto
- služobný mobilný telefón
- služobný notebook
- ubytovanie podľa miesta výkonu práce
- cestovné náhrady - diéty, resp. stravné lístky alebo finančný príspevok na stravu podľa miesta výkonu práce
- pitný režim na pracovisku
- po odpracovaní 1 roku, nárok na dodatkovú dovolenku v trvaní 5 dní
- relaxačný pobyt v liečebných kúpeľoch Číž
- finančný príspevok pri uzavretí manželstva
- finančný príspevok pri narodení dieťaťa

Pracovné miesto vhodné pre absolventa SŠ/VŠ so zameraním na stavebníctvo. V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš životopis na dole uvedenú emailovú adresu.
Osvedčenie stavbyvedúceho je výhodou.
Do výberového konania budú pozvaní tí uchádzači o pracovnú pozíciu, ktorí splnia predpoklady na obsadenie pracovnej pozície. Na výberové konanie si prineste doklady o ukončenom vzdelaní, kurzoch, rekvalifikáciách, resp. odbornej spôsobilosti.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Excel - Pokročilý
Microsof Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s realizáciou inžinierskych sietí
- skúsenosti s realizáciou pozemných stavieb
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu a sledovať jej dodržiavanie
- skúsenosť s prípravou a vyhodnocovaním harmonogramov
- technické myslenie, organizačné a hodnotiace schopnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, zmysel pre detail

- vykonávanie bytových a občianskych stavieb,
- vykonávanie inžinierskych stavieb,
- vykonávanie dopravných stavieb,
- činnosť vykonávaná banským spôsobom,
- zabezpečovanie a likvidácia starých banských diel,

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4359057  Dátum zverejnenia: 21.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 160 EUR/mesiac