Reagujte bez životopisu

Junior Embedded SW Engineer C/C++ (Košice)

ComAp Slovakia s.r.o.

Místo práce
Business Centre Košice, Štúrova 27, 040 01 Košice
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 400 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho k nám hľadáme?

  • Embedded programátora alebo programátorku, ktorí posilnia náš R&D team v Košiciach.
  • Juniora s clean code attitude, ktorý chce porozumieť súvislostiam v SW vývoji.
  • Kolegu, ktorý sa stotožní s našimi firemnými hodnotami, ako sú flexibilita, otvorenosť, podpora, integrita, radosť z práce a udržateľnosť.

Je výborné, ak máte:

elektrotechnické vzdelanie
skúsenosť s programovaním embedded systémov v C alebo C++
prehľad o princípoch softwarového vývoja
skusenosť s automatizáciou v testovaní s Python je bonus
znalosť anglického jazyku, B1/ B2

Ako pracujeme?

  • Na vývoji vlastných produktov, českej značky ComAp.
  • Vyvíjame riadiace systémy pre infraštruktúru v energetike. Kladieme dôraz na kvalitu počas celého procesu vývoja (od návrhu po testování). Chyby vychytávame pri code review, pri lessons learned a pri tech talks.
  • Embedded SW inžinier bude pracovať na vývoji nových funkčností do existujúcich a nových riadiacich jednotiek. Programujeme v jazykoch C a C++.
  • Pracujeme v stálych teamoch (analytik, testeri a vývojári) s lokálnym team leadrom. Teamy sú zamerané na jednotlivé produktové segmenty.
  • Používame JIRA, MS Teams na internú komunikáciu a pracujeme agilne.
  • V Košiciach sú aktívne štyri teamy, ďalších R&D kolegov máme v pražskom headquarters.
  • V neformálnom prostredí, kde kolegovia zdieľajú svoje radosti a starosti zo SW vývoja na pravidelných technologických a individuálnych poradách.

Ponúkame:

  • Hrubá mzda mesačne pre juniora od 1400 EUR v hrubom plus finančné odmeny pri splnení nastavených cieľov.
  • Adaptačný program pre nových členov teamu.
  • Podporu pri kariérnom raste našich zamestnancov (mentoring, interné a externé vzdelávanie, pravidelný feedback, práca na cross-team projektoch).
  • Hybridný spôsob práce: kombinujeme prácu z domu, s prácou v Business Centre Košice a flexibilnú pracovnú dobu.
  • Príležitostné služobné cesty do Prahy.
  • Držíme sa pravidla work hard-play hard. Keď to ide, organizujeme spoločné podujatia: lyžovačky, grilovanie, raňajky v kancelárii, deň dobrovoľníctva, občas online hry.
  • Benefity ako 5 týždňov dovolenky pre všetkých, 3 Me Days, jeden deň v roku na dobrovoľníctvo.
  • Ovocné utorky
  • Edenred poukážky na nákupy v hodnote 600 Eur ročne, príspevky na jazykové kurzy, atď.

Je táto pozícia presne taká, akú hľadáte? Aké sú Vaše profesné výzvy na tento rok?

Vaša recruiterka Lenka Vám povie viac o možnostiach, ktoré ponúka ComAp v Košiciach na +420 77 89 75 735.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Firemní akce
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Profesní/osobní kouč
Notebook
Vlastní organizace náplně práce
Dog-friendly office

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ComAp is international company with its headquarters in Prague. Globally, we operate 13 subsidiaries.

ComAp leads the way in providing smart power control solutions that are highly flexible, intuitive, and scalable.
That solutions and company culture would not be here without our 400+ employees.

Our customers are at the heart of what we do. Therefore, we ensure the highest level of service and support to them, wherever they are.

The worldwide network of our subsidiaries, distributors and channel partners enables us to think globally while support locally.

Constant strive for innovation and continuous investment in new technologies is in our DNA.

Sustainability in the power generation industry is crucial. ComAp Cares programme reflects that we take our impact on the world seriously and implement actions into our daily business.

For more details, visit www.comap-control.com
ID: 4786911  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/měsíc