Logo ComAp Slovakia s.r.o.

HW Development Engineer

ComAp Slovakia s.r.o.

Štúrova 27, Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše vývojové oddelenie je zamerané na elektroniku a mechaniku a vývíja elektroniku riadiacich jednotiek pre distribuovanú výrobu energie.
Oddelenie hardvéru používa Altium Designer pre návrh DPS a disponuje kompletným vybavením vrátane osciloskopov, zdrojov a dalšieho náradia.
Radi by sme vytvorili HW team aj v Košiciach v existujúcej pobočke. S pomocou skúseného inžiniera plánujeme zariadiť nové hardwérové labolatórium. Vznikajúci košický team bude intenzívne spolupracovať s HW teamom v Prahe. Služobné cesty do Prahy slúžia najmä na podporu projektovej spolupráce a upevnenie tímových vzťahov.

Ste vítaný/-á navstíviť našu kanceláriu a spoznať svoje budúce pracovisko. Stretnete budúcich kolegov a pripravíe Vám ukážku našich produktov a HW náradia.

Hľadáme HW vývojára, ktorý sa stotožňuje s následovným:
- plný pracovný úväzok, onsite Košice. Možnost HO 1-2 dni v týždni
- úvodné štyri pracovné týždne v Prahe na zoznámenie sa s HW oddelením
- zapojenie sa do kompletného vývoja produktu od prvotnej analýzy až po výrobu
- výzva dovybaviť HW pracovisko pre vznikajúci team v existujúcej košickej pobočke
- nadviazať spoluprácu s existujúcimi a novými dodávateľmi, spolupráca s certifikačným oddelením.
- ponechať si hands on prístup
- obľúbiť si ComAp pracovnú kultúru

HW vyvojár u nás využije:
- titul z vysokej školy elektrotechnickej, alebo vyštudovanú strednú školu elektrotechnického smeru
- nadšenie pre návrh elektroniky
- skúsenosti s návrhom analógových alebo digitálnych obvodov
- skúsenosti s vytváraním schém či návrhom DPS

Možnosť relokácie.
- Chcete sa presťahovať do Prahy a objavovať krásy hlavného mesta! Pokiaľ áno, tak Vám veľmi radi pomôžeme s relokáciou a to až do výšky vášho mesačného platu

S pracovnou zmluvou ponúkame aj:

- Príležitosť byť súčasťou rastúcej českej spoločnosti s globálnym predajným a distribučným presahom.
- Zaujímavé projekty v rámci R&D oddelenia
- Neformálna firemná kultúra
- Home office, flexibilná pracovná doba
- Komplexný adaptačný program ´ušitý´ na mieru nováčikovi
- Vzdelávanie na zvýšenie odbornej kvalifikácie
- Podporu leadership potenciálu
- Jazykové vzdelávanie
- Teambuildingy a teamové večere
- Relax zóny v našich kanceláriách
- 25 dní dovolenky + 3 sick days na kalendárny rok
- Darčekové Edenred poukážky v hodnote 600 EUR /rok
- Stravenky 6,15 EUR/deň alebo príspevok na stravné v hodnote 4,50 EUR/deň

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

ComAp je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Prahe a v ďalších 12 pobočkách po celom svete. Poskytujeme inovatívne riešenia v oblasti vývoja a výroby riadiacich systémov pre plynové a dieselové motory, záložné generátory a kogeneračné jednotky, sieťové ochrany, dvojpalivové systémy. Zabezpečujeme dodávky od samotných kontrolérov až po kompletné riešenie zložitých systémov podľa požiadaviek klientov.
Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na webových stránkach: www.comap-control.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Vlčková
Tel.: veronika.vlckova@comap-control.com
E-mail: poslať životopis
ID: 4575069  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac