Produktový analytik pre SW team (HMI displeje)

ComAp Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 27, Košice
Termín nástupu
Kedykoľvek ste vítaný/-á
1 200 EUR/mesiac~Uvedená mzda je minimálne ponúkaná k tejto pozícii ~Odmeníme Vás podľa šikovnosti ~Navyše, koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

~Spolupráca v R&D teame
~Analýza business požiadaviek pre naše produkty, hlavne displeje
~Komunikácia s oddelením produktového manažmentu
~Spoluplánovanie požiadaviek na SW vývoj
~Spracovanie špecifikácií pre vývoj a testovanie nových alebo existujúcich funcionalít
~Súčinnosť s externým dodávateľom
~Tvorba technickej dokumentácie
~Zabezpečenie technickej podpory v prípade incidentov pre existujúce produkty

~Je výhodou ak máte základy programovania (v akomkoľvek jazyku)
~Skúsenosť z prostredia SW vývoja minimálne 2 roky
~Základná znalosť UX/UI výhodou

Príležitosť byť súčasťou českej spoločnosti s globálnym dosahom
Originálne R&D projekty
Neformálna firemná kultúra
Home office, flexibilná pracovná doba
Komplexný adaptačný program ´ušitý´ na mieru nováčikovi
Vzdelávanie na zvýšenie odbornej kvalifikácie
Podporu leadership potenciálu
Jazykové vzdelávanie
Teambuildingy a teamové večere
Relax zóny v našich kanceláriách
Referral program
25 dní dovolenky + 3 sick days na kalendárny rok
Darčekové Edenred poukážky v hodnote 600 EUR /rok
Stravenky 5,48 EUR/deň alebo príspevok na stravné v hodnote 4 EUR/deň

Výberové konanie pozostáva z dvoch pohovorov. Online a F2F Košice (Praha), podľa Vašej preferencie a dostupnosti interviewera.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, elektrotechnický, energetický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

~Analytické schopnosti a logické uvažovanie
~Ochota komunikovať s internými oddeleniami
~Schopnosť tvoriť štruktúrované dokumenty (technická špecifikácia)
~Spolupracujúci mindset

ComAp je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Prahe a v ďalších 12 pobočkách po celom svete. Poskytujeme inovatívne riešenia v oblasti vývoja a výroby riadiacich systémov pre plynové a dieselové motory, záložné generátory a kogeneračné jednotky, sieťové ochrany, dvojpalivové systémy. Zabezpečujeme dodávky od samotných kontrolérov až po kompletné riešenie zložitých systémov podľa požiadaviek klientov.
Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na webových stránkach: www.comap-control.com
ID: 4566757  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac