Junior SW vývojár riadiacich jednotiek v C/C++

ComAp Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Štúrova, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Od 8 EUR/hod.Hodinová mzda od 8 EUR/hodinu pri uzavretí Dohody o brigádnickej práci študenta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si vítaný/-á ak sa už na VŠ zaoberáš embedded SW vývojom.
Budeš pomáhať s vývojom nových a existujúcich funkcionalít. Programujeme primárne v C++, časť existujúcich kódov máme v C.
Kontrétny team, pre ktorý hľadám šikovného juniora/-rku je pozostáva zo slovenských a českých kolegov.
Team Leadra budeš mať v Košiciach.
Team je stabilný a sústredí sa na konkrétnu produktovú líniu. Spolupracovať budeš aj s inými vývojármi, testermi a analytikmi.
Môžeš sa zúčastňovať aj na celofiremných online stretnutiach, odborných R&D poradách a technických brainstormingoch.
Toto pracovné miesto je otvorené vrámci R&D oddelenia, kde sa venujeme sa vývoju (aj výrobe) našich produktov od návrhu cez design, výskum, vývoj softvéru, testovanie až po prípravu a podporu výroby. ComAp však má aj niekoľko ďalších technických oddelení. Tie budeš postupne spoznávať.
Vyvíjame riadiace jednotky (nielen) pre kritickú infraštruktúru, preto dbáme na code review a precízny testing. Kvalita nášho kódu ovplyvňuje kvalitu našich produktov, ktoré si po zakúpení naši zákazníci inštalujú po celom svete.

Staneš sa súčasťou úspešnej českej a zároveň globálnej spoločnosti
Možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch v rámci R&D tímu
Neformálnu firemnú kultúru a priateľskú atmosféru
Home office, flexibilná pracovná doba
Komplexný adaptačný proces ´ušitý´ na mieru nováčikovi
Buddy pre ľahší nábeh v novom kolektíve
Vzdelávanie na zvýšenie odbornej kvalifikácie
Podpora (leadership) potenciálu
Jazykové vzdelávanie
Tímové raňajky, večere a teambuildingy
Relax zóny v našich priestoroch
Referral program
Darčekové Edenred poukážky štvrťročne 40 EUR (120 EUR/rok)
Príspevok na stravné aj pre pracujúcich študentov v hodnote 3,02 EUR/deň (pri odpracovaním viac než 4 hodín v pracovný deň).

Informácie o výberovom konaní

Ak spĺňate naše požiadavky podľa CV, začíname telefonátom.
Na interview Vám budeme klásť otázky zo znalostí embedded SW a elektrotechniky.
Očakávame, že nový kolega/ nová kolegyňa bude dostupná minimálne tri dni v týždni. Samozrejme, rátame s Vašou rôznou dostupnosťou počas semestra/prázdnin/skúškového obdobia.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, elektrotechnický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Embedded C++ - Mierne pokročilý
C - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

embedded SW vývoj

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Elektrotechnické vzdelanie
Skúsenosť s vývojom embedded SW v C alebo C++
Poznať princípy SW vývoja
Chuť spolupracovať v teame

ComAp je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Prahe a v ďalších 12 pobočkách po celom svete. Poskytujeme inovatívne riešenia v oblasti vývoja a výroby riadiacich systémov pre plynové a dieselové motory, záložné generátory a kogeneračné jednotky, sieťové ochrany, dvojpalivové systémy. Zabezpečujeme dodávky od samotných kontrolérov až po kompletné riešenie zložitých systémov podľa požiadaviek klientov.
Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na webových stránkach: www.comap-control.com
ID: 4523973  Dátum zverejnenia: 6.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.