WPF/.Net C# vývojár desktopových aplikácií

ComAp Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Kedykoľvek ste vítaný/-á
2 100 EUR/mesiacUvedená mzda je minimálne ponúkaná k tejto pozícii. Odmeníme Vás podľa šikovnosti. Navyše, máme variabilnú zložku mzdy vyplácanú ročne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V košickom teame máme miesto pre .Net vývojára alebo vývojárku.
Budete pracovať na frontend (WPF) aj backend zadaniach (.Net C#).
V súčasnosti prechádzame na .Net 6 a gRPC.
Naše agilné SW teamy vyvíjajú desktopové aplikácie pre konfiguráciu a monitorovanie našich riadiacich jednotiek pre ovládanie procesov v energetike.
Venujeme sa podpore existujúcich a vývoju nových kontrolérov, vrátane nových funkcionalít.
Budete súčasťou R&D oddelenia, ktoré implementuje vlastné SW riešenia na vlastný HW.
Ako SW developer spolupracuje s produktovým analytikom, testerom, architektom a konzultuje svoje riešenia aj s ostatnými teamami.
Vývojári okolo vývoja našich desktopových aplikácií sa pravidelne stretávajú, online aj onsite. Časť teamu pracuje z Prahy.
Technologické konzultácie a code review.

Príležitosť byť súčasťou rastúcej českej spoločnosti s globálnym predajným a distribučným presahom.
Zaujímavé projekty v rámci R&D oddelenia
Neformálna firemná kultúra
Home office, flexibilná pracovná doba
Komplexný adaptačný program ´ušitý´ na mieru nováčikovi
Vzdelávanie na zvýšenie odbornej kvalifikácie
Podporu leadership potenciálu
Jazykové vzdelávanie
Teambuildingy a teamové večere
Relax zóny v našich kanceláriách
Deň zdravia
25 dní dovolenky + 3 sick days na kalendárny rok
Darčekové Edenred poukážky v hodnote 600 EUR /rok
Stravenky 6,15 EUR/deň alebo príspevok na stravné v hodnote 4,50 EUR/deň.

Výberové konanie pozostáva z dvoch pohovorov. Online a F2F Košice (Praha), podľa Vašej preferencie a dostupnosti interviewera.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

WPF - Základy
C# - Mierne pokročilý
.NET - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

3

Soft skills sú v ComApe rovnako dôležité ako hard skills. Hľadáme takých, ktorí majú
chuť učiť sa,
záujem hľadať riešenia,
zdieľajú svoje úspechy aj neúspechy na retrospektíve.

ComAp je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Prahe a v ďalších 12 pobočkách po celom svete. Poskytujeme inovatívne riešenia v oblasti vývoja a výroby riadiacich systémov pre plynové a dieselové motory, záložné generátory a kogeneračné jednotky, sieťové ochrany, dvojpalivové systémy. Zabezpečujeme dodávky od samotných kontrolérov až po kompletné riešenie zložitých systémov podľa požiadaviek klientov.
Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na webových stránkach: www.comap-control.com
ID: 4490883  Dátum zverejnenia: 14.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac