Asistent marketingu pre spoločnosť Orange Slovensko, a.s. - 6h/denne - vhodné aj pre absolventov a študentov / brigáda

COM 2 BIZ spol. s r.o.

Zmluvný partner Orange SLOVENSKO, a.s. / COM2BIZ SLOVENSKO spol. s r.o., Lipová 1, Prešov, Bratislava, okres Senec, okres Bánovce nad Bebravou, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Trnava
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Orange Slovensko je prvý telekomunikačný operátor na Slovensku, ktorý spustil najmodernejšiu pevnú sieť novej generácie na báze FTTH (Fiber To The Home – optika do bytu), ktorá v súčasnosti pokrýva takmer 336 tisíc domácností v 18 mestách. Pevný internet a digitálnu televíziu poskytuje Orange taktiež prostredníctvom technológie DSL, ktorá je dostupná na väčšine územia Slovenska.

V rámci rozširovania optických sietí Ti Orange SLOVENSKO, a.s. dáva možnosť získať pracovnú pozíciu, na ktorej bude Tvojou úlohou:

• adresné oboznámenie zákazníkov o rozširovaní našej (FTTH) optickej siete
• vykonanie ankety so zákazníkmi v lokalitách, v ktorých ORANGE bezplatne zavádza optické pripojenie služieb
• odovzdávanie propagačných materiálov zákazníkom (šnúrky, perá, apod.)
• PR aktivity súvisiace s budúcim spustením optických služieb ORANGE

• korporátne zázemie najväčšieho operátora na Slovensku
• služobný automobil pre skupinu 4-5 ľudí
• možnosť uplatnenia sa v rámci spoločnosti Orange Slovensko, a.s.
• motivačné finančné ohodnotenie (až do 10 EUR/hod)
• práca v mladom a dynamickom kolektíve

Každému uchádzačovi odpovieme o úspešnosti/neúspešnosti postupu do užšieho výberu vhodných kandidátov pracovnej pozície.

Proces výberového konania:
1. osobný pohovor vedený koordinátorom projektu Orange DOMA
2. školenie potrebné pre výkon pozície
3. pridelenie presnej lokality do správy
4. výkon pracovnej pozície

Pracovná ponuka je vhodná aj pre ABSOLVENTOV a ŠTUDENTOV!
Je potrebné akceptovať skutočnosť dennej dochádzky do Prešova na pobočku.

Váš životopis nám zašlite na doleuvedený mailový kontakt. Každému uchádzačovi odpovedáme!
Na osobný pohovor pozývame iba vybratých uchádzačov.

Tešíme sa na Vašu účasť!

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• dobré prezentačné zručnosti
• príjemné vystupovanie
• skúsenosti s promo
• časová možnosť pracovať od 14:00 - 19:00 / po - pia

Obchodná spoločnosť, ktorá sa venuje priamemu predaju služieb v segmente B2B a B2C pre veľké nadnárodné spoločnosti, pôsobiace na slovenskom trhu.
Medzi naše aktivity na oddelení MARKETINGU patrí:
- vykonávanie prieskumov, ankiet, aktualizácie dát;
- získavanie súhlasov pre účely marketingových aktivít obchodných spoločností;
- vykonávanie plošného marketingu vo zverenom regióne;
- odovzdávanie POS materiálov kontaktovaných zákazníkov;
Medzi naše aktivity na oddelení REKLAMY patrí:
- telefonický prieskum spokojnosti zákazníkov; a analýza zákazníckych dát o službách a produktoch;
- aktualizácia produktov a služieb ktoré zákazníci využívajú;
- validácia a verifikácia aktivít z oddelenia marketingu
Medzi naše aktivity na oddelení PREDAJA patrí:
- F2F- získavanie v osobnom styku so zákazníkom
- telesales / telefonický predaj produktov a služieb zákazníkom
- online predaj produktov a služieb zákazníkom
- zabezpečovanie LEADOV pre obchodné oddelenie
- B2B aktivity súvisiace s oblasťou GDPR a Cyber Protection;
ID: 3364461  Dátum zverejnenia: 17.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 800