Asistentka/Administratívna pracovníčka v obchodnej spoločnosti (HPP/TPP) - vhodné aj pre absolventov

COM2BIZ spol. s r.o.

Lipová 4987/1, Prešov - Hlavná 108, Košice, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť COM2BIZ spol. s r.o. prijme do hlavného pracovného pomeru asistentku/administratívnu pracovníčku, ktorá bude zodpovedná za bezproblémový chod kancelárie:

Náplňou práce sú tieto aktivity:
- objednávky rôzneho druhu (kancelárske potreby, občerstvenie, opravy, atď.);
- komunikácia s klientmi spoločnosti ktorí kontaktujú zákaznícku linku našej spoločnosti;
- vybavovanie a evidencia došlej a odoslanej pošty;
- zabezpečovanie reklamných a propagačných materiálov pre klientov spoločnosti;
- archivácia dokumentov, kopírovanie, scanovanie, úpravy, mailová komunikácia;
- telefonická verifikácia zákazníkov - kontrola zadaných údajov našimi marketérmi;
- zodpovednosť za korektne zadané informáciedo interných systémov (CRM) o zákazníkoch;
- asistentské práce rôzneho charakteru na základe zadania nadriadených.

- moderné a dynamické pracovné prostredie;
- mladý sympatický kolektív;
- rozmanitá práca v širšom centre Prešova;
- edukačné aktivity vedúce k profesijnému rastu
- teambuildingové akcie

- prosíme uchádzačky do CV priložiť aktuálnu fotografiu a motivačný list.

Ďakujeme všetkým kandidátkam za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybrané kandidátky, ktoré spĺňajú stanovené kritériá, budú pozvané na osobný pohovor.

Táto pracovná pozícia je obsadzovaná na HLAVNÝ PRACOVNÝ POMER (pracovná zmluva so všetkými výhodami)!!!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- na uvedenú pozíciu hľadáme milú, akčnú a komunikatívnu osôbku, ktorá zapadne do nášho kolektívu;
- dôležitá je motivácia, chuť učiť sa, vytrvalosť, zodpovednosť a presvedčenie, že problémy sú na to, aby sa vyriešili;
- prax na podobnej pozícii je samozrejme výhodou;
- pracovná pozícia je vhodná aj pre študenta externého štúdia (pokiaľ by rozvrh nezasahoval do pracovnej doby).

Spoločnosť, ktorá poskytuje služby komerčného call centra a priameho predaja pre telekomunikačné spoločnosti.
Medzi naše služby na divízii TELESALES patrí:
- vykonávanie prieskumov, ankiet, aktualizácie dát
- získavanie súhlasov pre účely marketingových aktivít obchodných spoločností
- predaj produktov a služieb cez telefón
- prevádzkovanie zákazníckych liniek
- spracovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich hovorov

Medzi naše služby na divízii DIRECT SALES:
- predaj produktov a služieb spôsobom F2F
- získavanie a analýza zákazníckych dát o službách a produktoch
- aktualizácia produktov a služieb za ktoré zákazník platí pravidelné mesačné poplatky
- migrácia a retencia služieb

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

COM2BIZ, spol. s.r.o.
Lipová 4987/1
08001 Prešov
ID: 3257487   Dátum zverejnenia: 30.11.2017