Obchodný zástupca v B2B marketing segmente - špecialista riadenia vzťahu so zákazníkmi

COM2BIZ spol. s r.o.

Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Košice, Michalovce, Rožňava, Spišská Nová Ves, Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
1500 EUR/mesiac + kvartálne odmeny (dohodou)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný zástupca produktovej rady MARKETING SPECIALIST má pridelený región svojej pôsobnosti. V rámci neho analyzuje obchodné príležitosti a zastupuje spoločnosť pri predaji produktov a služieb v oblasti onlne marketingu a komplexnej správy riadenia ONLINE a OFFLINE kampaní našich B2B klientov. Je zodpovedný za obchodné výsledky.

Pracovná náplň:

• analýza prideleného trhu a definovanie obchodných príležitostí
• príprava a vedenie obchodných rokovaní
• uzatváranie zmluvných vzťahov
• starostlivosť o klientov
• spolupráca pri vývoji produktov a služieb
• reportovanie obchodných výsledkov, vyhodnocovanie efektivity obchodných činností

• adekvátne finančné ohodnotenie
• vzdelávanie, školenia a zlepšovanie zručností v rámci firemných edukačných aktivít
• flexibilná pracovná doba
• firemné auto, tablet s neobmedzeným internetom a mobil s neobmedzeným telefonovaním, možný používať aj na súkromné účely

Na osobný pohovor pozývame iba vybraných uchádzačov. Každému uchádzačovi zasielame informáciu o postupe do užšieho výberu, po ktorom bude pozvaný na osobný pohovor. Do tela mailu uveďte prosím mesto/región, v ktorom požadujete vykonávať obchodné aktivity.
Výberové konanie a školenie sa uskutoční v sídle spoločnosti na adrese: COM2BIZ spol. s r.o., Lipová 4987/1, 08001 Prešov.
Výkon práce bude v mieste Vášho záujmu / pôsobnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
• skúsenosti z predaja vo firemnom segmente sú vítané
• znalosť trhu a podnikateľského prostredia
• obchodné zručnosti
• samostatný, aktívny a zodpovedný prístup
• ochota vzdelávať sa a rozširovať svoje zručnosti

Spoločnosť, ktorá poskytuje služby komerčného call centra a priameho predaja pre telekomunikačné spoločnosti.
Medzi naše služby na divízii TELESALES patrí:
- vykonávanie prieskumov, ankiet, aktualizácie dát
- získavanie súhlasov pre účely marketingových aktivít obchodných spoločností
- predaj produktov a služieb cez telefón
- prevádzkovanie zákazníckych liniek
- spracovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich hovorov

Medzi naše služby na divízii DIRECT SALES:
- predaj produktov a služieb spôsobom F2F
- získavanie a analýza zákazníckych dát o službách a produktoch
- aktualizácia produktov a služieb za ktoré zákazník platí pravidelné mesačné poplatky
- migrácia a retencia služieb

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

COM2BIZ, spol. s.r.o.
Lipová 4987/1
08001 Prešov