Telefonista komerčného call centra - prieskumy/ankety/analýzy - administratívneho oddelenia

COM 2 BIZ spol. s r.o.

Lipová 4987/1, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Bardejov, okres Levoča, okres Prešov, okres Sabinov, okres Vranov nad Topľou, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť COM2BIZ spol. s r.o. prijme do pracovného pomeru telefonistu/tku , ktorá bude zodpovedná za obtelefonovanie pridelenej DTB zákazníkov našich obchodných partnerov, s pimárnym cieľom aktualizácie dát.

Okrem iného bude Vašou úlohou informovať zákazníkov o výhodách, ktoré ku povinnému zdravotnému poisteniu získavajú poistenci BEZPLATNE:

- plniť KPI zadané našimi partnermi
- verifikovať údaje zákazníkov našich partnerov
- zasielať informačné maily po skončení hovoru
- aktualizovať údaje zákazníkov
- identifikovať obchodné príležitosti pre obchodné oddelenie našich partnerov

- moderné a dynamické pracovné prostredie;
- mladý sympatický kolektív;
- rozmanitá práca v širšom centre Prešova;
- edukačné aktivity vedúce k profesijnému rastu
- teambuildingové akcie

Na osobný pohovor pozývame iba vybraných uchádzačov, ktorým zasielame informáciu o postupe do užšieho výberu, po ktorom bude pozvaný na osobný pohovor.

Program výberového procesu:
1. Osobný pohovor s vedúcou osobou v call cenre;
2. Skúšobný deň, ktorý strávite po boku skúseného telefonistu

Následne bude Vašou úlohou:
• zvládnuť školiaci proces, ktorý pozostáva z produktového a komunikačného školenia, spolu s hlasovou skúškou (cca 2 dni);
• naučiť sa callscript, vhodný pre telefonické kontaktovanie zákazníkov;
• vytvoriť si scriptá námietok a argumentov, za pomoci supervízora, ktoré budeš používať pri každom telefonáte so zákazníkmi.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- na uvedenú pozíciu hľadáme akčných ľudí, ktorí zapadnú do nášho kolektívu;
- dôležitá je motivácia, chuť učiť sa, vytrvalosť, zodpovednosť a presvedčenie, že problémy sú na to, aby sa vyriešili;
- prax na podobnej pozícii je samozrejme výhodou;
- pracovná pozícia je vhodná aj pre študenta externého štúdia (pokiaľ by rozvrh nezasahoval do pracovnej doby).

Obchodná spoločnosť, ktorá sa venuje priamemu predaju služieb v segmente B2B a B2C pre veľké nadnárodné spoločnosti, pôsobiace na slovenskom trhu.
Medzi naše aktivity na oddelení MARKETINGU patrí:
- vykonávanie prieskumov, ankiet, aktualizácie dát;
- získavanie súhlasov pre účely marketingových aktivít obchodných spoločností;
- vykonávanie plošného marketingu vo zverenom regióne;
- odovzdávanie POS materiálov kontaktovaných zákazníkov;
Medzi naše aktivity na oddelení REKLAMY patrí:
- telefonický prieskum spokojnosti zákazníkov; a analýza zákazníckych dát o službách a produktoch;
- aktualizácia produktov a služieb ktoré zákazníci využívajú;
- validácia a verifikácia aktivít z oddelenia marketingu
Medzi naše aktivity na oddelení PREDAJA patrí:
- F2F- získavanie v osobnom styku so zákazníkom
- telesales / telefonický predaj produktov a služieb zákazníkom
- online predaj produktov a služieb zákazníkom
- zabezpečovanie LEADOV pre obchodné oddelenie
- B2B aktivity súvisiace s oblasťou GDPR a Cyber Protection;
ID: 3182092  Dátum zverejnenia: 8.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500