Lektor IT kurzov – CMS Wordpress

COM 2 BIZ spol. s r.o.

Lipová 4987/1, Bratislavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Banská Bystrica, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívny ? Máš skúsenosti s vedením IT kurzov ?

Hľadáme ďalšieho lektora do nášho mladého tímu. Sme moderná a rýchlo sa rozvíjajúca sa firma. Hľadáme lektora na kurz zameraný pre začiatočníkov, so záujmom naučiť sa vytvárať webové riešenia pomocou CMS – Wordpress. Ponúkame prácu pre junior lektora, šikovného študenta, ale aj skúseného lektora. Požadujeme príjemný vzhľad, komunikačné schopnosti a dobré orientovanie v problematike tvorby komplexných webov pomocou Wordpress

Tvojou úlohou bude prednášanie a vedenie skupinových počítačových kurzov. Keď rád cestuješ, môžeme ťa poslať aj do iných miest v rámci Slovenska.

· Príjemné pracovné prostredie so všetkou profesionálnou podporou
· Zaujímavá práca v mladom kolektíve
· Možnosť profesijného a osobnostného rastu

Váš životopis nám zašlite na doleuvedený mailový kontakt. Každému uchádzačovi odpovedáme!
Na osobný pohovor pozývame iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
WordPress - Expert
PHP - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

· Excelentné komunikačné a prezentačné zručnosti
· Flexibilita, dynamika, proaktivita
· Vysoké pracovné nasadenie
· Príjemné vystupovanie

Obchodná spoločnosť, ktorá sa venuje priamemu predaju služieb v segmente B2B a B2C pre veľké nadnárodné spoločnosti, pôsobiace na slovenskom trhu.
Medzi naše aktivity na oddelení MARKETINGU patrí:
- vykonávanie prieskumov, ankiet, aktualizácie dát;
- získavanie súhlasov pre účely marketingových aktivít obchodných spoločností;
- vykonávanie plošného marketingu vo zverenom regióne;
- odovzdávanie POS materiálov kontaktovaných zákazníkov;
Medzi naše aktivity na oddelení REKLAMY patrí:
- telefonický prieskum spokojnosti zákazníkov; a analýza zákazníckych dát o službách a produktoch;
- aktualizácia produktov a služieb ktoré zákazníci využívajú;
- validácia a verifikácia aktivít z oddelenia marketingu
Medzi naše aktivity na oddelení PREDAJA patrí:
- F2F- získavanie v osobnom styku so zákazníkom
- telesales / telefonický predaj produktov a služieb zákazníkom
- online predaj produktov a služieb zákazníkom
- zabezpečovanie LEADOV pre obchodné oddelenie
- B2B aktivity súvisiace s oblasťou GDPR a Cyber Protection;
ID: 3181923  Dátum zverejnenia: 7.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500