Osobný energetický špecialista - Prešov

COM2BIZ SLOVENSKO spol. s r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 2 000 EUR/mesiacPriemerný zárobok je 1500 eur a viac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:
- aktualizácia zákazníckej databázy
- realizácia stretnutia so zákazníkmi na základe pridelenej databázy
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- poradenstvo pre zákazníkov
- pomer práce, terén 70% - kancelária 30%

Profesionálny zákaznícky servis je nadštandardná služba, ktorá prináša zákazníkom novú úroveň obsluhy v pohodlí domova. Zákazníci nemusia nikam chodiť a čakať. Profesionálny tím Energetických špecialistov najlepšie pozná trh s energiami a má pre zákazníkov najvýhodnejšie riešenia. Zákazníci sa môžu spoľahnúť na serióznosť silnej značky . A to všetko v pohodlí domova.

Všetko Ti najprv dôkladne vysvetlíme a zaškolí Ťa náš profi tím trénerov a koučov. Tí majú pre Teba pripravený tréningový plán, s ktorým budeš v obraze a dobre pripravený na prácu so zákazníkmi.

ČO MÁME PRE TEBA PRIPRAVENÉ:

- zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve
- nadpriemerné platové ohodnotenie
- firemné akcie – team building (rôzne kultúrne, športové a relaxačné vyžitie)
- možnosť osobného a kariérneho rozvoja
- úplné know-how a osobitý prístup
- mobilný telefón aj na súkromné účely
- všetky pracovné pomôcky potrebné na výkon práce
- služobný automobil ( po zaškolení aj na súkromné účely )

Informácie o výberovom konaní

AKO TO U NÁS CHODÍ:
- najprv Ťa pozveme na osobný pohovor vedený manažérom pobočky
- následne Ti ukážeme ako to robíme my
- potom Ťa to naučíme
- a začína sa ZÁBAVA :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

HĽADÁME SYMPATICKÉHO ČLOVEKA, KTORÉMU NECHÝBA:
- prozákaznícky prístup
- komunikácia
- cieľavedomosť
- prax v oblasti obchodu výhodou
- chuť na sebe pracovať

Naša spoločnosť je obchodným partnerom nadnárodných korporátnych spoločností na Slovensku z oblasti telekomunikácií a energetiky. Úlohou nášho tímu je zabezpečenie profesionálneho zákazníckeho servisu pre zákazníkov našich partnerov. Práve osobný a adresný prístup nášho predajného kanálu naplní individuálne potreby každého nášho zákazníka.
Aktívny marketing, cielená reklama a efektívny predaj je zárukou úspešnej a trvalej spolupráce.
ID: 4082696  Dátum zverejnenia: 17.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac