Stavbyvedúci - oblasť subdodávateľská ( vzduchotechnika a klimatizácia )

COM-KLIMA, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac( Výška mzdy bude nastavená na základe skúseností kandidáta. K základnej časti mzdy prislúchajú zaujímavé výkonnostné prémie podľa projektov )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Omrzel ťa prašný život v stavebných bunkách? Chceš spať každý deň vo svojej posteli a si znechutený z týždňových turnusov?

Nechceš odísť zo stavariny, lebo si v nej doma, ale máš obavy, že nemáš dostatok vedomosti v oblasti TZB?

Chceš však dobre zarábať, technicky napredovať každý deň a využiť svoje kontakty nadobudnuté počas predošlej praxe v stavebníctve?

Si ambiciózny a nemáš problém sa prejaviť navonok?

Ak si na všetky otázky odpovedal "áno", hľadáme práve teba pre naše pozície stavbyvedúceho v oblasti vzduchotechniky, klimatizácií a tepelných čerpadiel!

Nemaj obavy - školenia a odborná pomoc kolegov je samozrejmosťou!

Pridaj sa k nám! Sme úspešní, s obrovským rastovým potenciálom!

O čo sa jedná? Príď sa porozprávať, dozvieš sa viac na osobnom stretnutí.

  • Získaš zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá je dlhodobo úspešná v oblasti vzduchotechniky a klimatizácie
  • Budeš mať príjemné pracovné prostredie s množstvom drobných firemných benefitov
  • Môžeš sa osobne aj profesionálne rozvíjať vďaka rôznym školeniam a vzdelávacím programom, ktoré firma ponúka
  • Máš možnosť spolupracovať s tímom skúsených odborníkov, ktorí ti radi pomôžu a poradia v tvojej práci.
  • Získaš príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch

Informácie o výberovom konaní

Štrukturované životopisy zasielajte výlučne emailom.
Vybraní vyhovujúci kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, strojníctvo, elektrotechnika

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v odbore TZB vítaná - nie je však podmienkou

Počet rokov praxe

2

- čítanie technickej dokumentácie (podmienka)
- prax v odbore TZB vítaná
- organizačné a riadiace schopnosti
- samostatnosť, flexibilita, lojalita, metodický a dôsledný prístup k práci
- analytické myslenie
- precíznosť
- schopnosť praktického riešenia situácií
- znalosť cudzieho jazyka výhodou

COMKLIMA poskytuje prvotriedne služby v oblasti predaja, montáže a servisu klimatizácií, tepelných čerpadiel a vzduchotechniky. Ako dlhoročne najväčší predajca značky DAIKIN sme navyše súčasťou špeciálneho programu Home Comfort Expert, ktorý predstavuje najvyššiu kvalitu služieb.
COMKLIMA je expert na klímu už od roku 1999. Ponúkame stabilné zamestnanie v nestabilných časoch už 25 rokov.

Web stránka: https://www.comklima.sk/
Video: https://www.youtube.com/watch?v=juRwwdNd9H8

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4854623  Dátum zverejnenia: 14.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac