Produktový manažér

COM-KLIMA, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacPlus ponúkame zaujímavú variabilnú zložku - odmeňovací systém vyhodnocovaný kvartálne podľa dosiahnutých výsledkov. Reálna výška mzdy bude nastavená na základe skúseností kandidáta a bude upresnená na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- akvizícia nových klientov VZT zariadení a klimatizačných zariadení,
- aktívne budovanie vzťahov so zákazníkmi
prostredníctvom osobnej, telefonickej, e-mailovej komunikácie,
- starostlivosť o existujúcich klientov zo zverenej databázy spoločnosti,
- priebežné sledovanie trhu, udržiavanie prehľadu o obchodnom trhu v regióne,
- naplnenie tímovej stratégie v spolupráci s priamym
nadriadeným,
- evidencia prebiehajúcich obchodných rozhovorov do internej databázy.

- práca v úspešnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti,
- možnosť odborného rastu, široká škála interných a externých školení,
- práca na dobu neurčitú po skúšobnej dobe,
- teambuildingy v zahraničí,
- Sport day
- vstup do fitness centra
- zamestnanecké zľavy na tovar

Štruktúrovaný životopis vrátane motivačného listu prosíme zaslať na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojníctvo, stavebníctvo, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Mircosoft Excel - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax na pozícii Produktový alebo Obchodný manažér so skúsenosťami v oblasti VZT a klimatizačných zariadení je výhodou, ale nie podmienkou,
- zodpovedný a proklientský prístup k práci,
- komunikatívnosť, samostatnosť, vynikajúce reprezentačné schopnosti,
- pozitívne obchodné zručnosti a návyky, kreativita,
- vysoké pracovné nasadenie,
- chuť ďalej sa vzdelávať v oblasti VZT a klimatizačných zariadení,
- ochota cestovať.

COMKLIMA poskytuje prvotriedne služby v oblasti predaja, montáže a servisu klimatizácií, tepelných čerpadiel a vzduchotechniky. Ako dlhoročne najväčší predajca značky DAIKIN sme navyše súčasťou špeciálneho programu Home Comfort Expert, ktorý predstavuje najvyššiu kvalitu služieb.
COMKLIMA je expert na klímu už od roku 1999. Ponúkame stabilné zamestnanie v nestabilných časoch už 25 rokov.

Web stránka: https://www.comklima.sk/
Video: https://www.youtube.com/watch?v=juRwwdNd9H8

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4673199  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac