Technický a projektový manažér / obchodník

COM-KLIMA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacReálna výška mzdy bude nastavená na základe skúseností kandidáta a bude upresnená na osobnom pohovore. + Zaujímavý odmeňovací systém vyhodnocovaný kvartálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovávanie cenových ponúk na základe obhliadok a technických zadaní
- návrhy technických riešení
- organizačné riadenie väčších aj menších stavieb (dodávka a montáž VZT, klimatizačných zariadení, CHL, ÚK) - riadenie ľudských a materiálových zdrojov
- zodpovednosť za efektivitu a kvalitu vykonávaných prác
- účasť na koordinačných stretnutiach a kontrolných dňoch
- odovzdanie ukončenej zákazky a včasná príprava podkladov k fakturácii

- práca v úspešnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- možnosť odborného rastu
- mzdové zvýhodnenia (príplatky) v zmysle platného Zákonníka práce
- práca na dobu neurčitú po skúšobnej dobe

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, strojníctvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- čítanie technických výkresov (podmienka)
- znalosť anglického a nemeckého jazyka alebo maďarského jazyka výhodou
- organizačné a riadiace schopnosti
- samostatnosť, flexibilita, lojalita, metodický a dôsledný prístup k práci
- analytické myslenie
- precíznosť

COMKLIMA poskytuje prvotriedne služby v oblasti predaja, montáže a servisu klimatizácií, tepelných čerpadiel a vzduchotechniky. Ako dlhoročne najväčší predajca značky DAIKIN sme navyše súčasťou špeciálneho programu Home Comfort Expert, ktorý predstavuje najvyššiu kvalitu služieb.
COMKLIMA je expert na klímu už od roku 1999. Ponúkame stabilné zamestnanie v nestabilných časoch už 25 rokov.

Web stránka: https://www.comklima.sk/
Video: https://www.youtube.com/watch?v=juRwwdNd9H8

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4482763  Dátum zverejnenia: 21.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac