Technický manažér

COM-KLIMA, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovávanie cenových ponúk na základe obhliadok a technických zadaní
- návrhy technických riešení
- organizačné riadenie väčších aj menších stavieb (dodávka a montáž VZT, klimatizačných zariadení, CHL, ÚK) - riadenie ľudských a materiálových zdrojov
- zodpovednosť za efektivitu a kvalitu vykonávaných prác
- účasť na koordinačných stretnutiach a kontrolných dňoch
- odovzdanie ukončenej zákazky a včasná príprava podkladov k fakturácii

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1000 eur/mes (suma základnej zložky mzdy môže byť vyššia, určená bude podľa odborných znalostí a dĺžky praxe)

- práca v úspešnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- možnosť odborného rastu
- mzdové zvýhodnenia (príplatky) v zmysle platného Zákonníka práce
- práca na dobu neurčitú po skúšobnej dobe

Informácie o výberovom konaní

Štrukturované životopisy zasielajte výlučne emailom.
Nežiadajte tel. kontakt!
Vybraní vyhovujúci kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, strojníctvo, elektrotechnika

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- čítanie technických výkresov (podmienka)
- znalosť anglického a nemeckého jazyka výhodou
- organizačné a riadiace schopnosti
- samostatnosť, flexibilita, lojalita, metodický a dôsledný prístup k práci
- analytické myslenie
- precíznosť

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom, inštaláciou a servisom klimatizačných a vzduchotechnických zariadení. Prosperujúca firma, ktorá je lídrom v predaji a inštalácii klimatizácií na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Cukrovarská 2
075 01 Trebišov

Kontakt

ID: 3803282   Dátum zverejnenia: 5.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 eur/mes (suma základnej zložky mzdy môže byť vyššia, určená bude podľa odborných znalostí a dĺžky praxe)