Servisný technik klimatizačných a vzduchotechnických zariadení

COM-KLIMA, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
november 2019
800 - 1 150 EUR/mesiac800 - 1150 euro (suma základnej zložky mzdy bude určená podľa odborných znalostí a dĺžky praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis klimatizačných a vzduchotechnických zariadení, inštalácia klimatizačných zariadení, inštalácia VZT zariadení

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosť odborného rastu
- stabilita a zázemie v prosperujúcej spoločnosti
- práca v etablovanej spoločnosti
- odborné školenia zamestnancov
- práca na dobu neurčitú po skúšobnej dobe

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní na vopred dohodnutý termín pohovoru.
Prosíme uchádzačov, aby nás kontaktovali výhrade e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

technické myslenie, remeselná zručnosť
prax v odbore elektro, chladiar výhodou
certifikát o F-plynoch výhodou
znalosť v klimatizačných a VZT zariadeniach výhodou
práca vyžaduje cestovanie
aktívny vodič motorového vozidla - skupina B

COMKLIMA poskytuje prvotriedne služby v oblasti predaja, montáže a servisu klimatizácií, tepelných čerpadiel a vzduchotechniky. Ako dlhoročne najväčší predajca značky DAIKIN sme navyše súčasťou špeciálneho programu Home Comfort Expert, ktorý predstavuje najvyššiu kvalitu služieb.
COMKLIMA je expert na klímu už od roku 1999. Ponúkame stabilné zamestnanie v nestabilných časoch už 25 rokov.

Web stránka: https://www.comklima.sk/
Video: https://www.youtube.com/watch?v=juRwwdNd9H8

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3756380  Dátum zverejnenia: 23.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 150 EUR/mesiac800 - 1150 euro (suma základnej zložky mzdy bude určená podľa odborných znalostí a dĺžky praxe)