Referent / ka skladového hospodárstva

COM-KLIMA, s.r.o.

Miesto práce
Á. Jedlíka 4554, Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie skladového hospodárstva v IS

Objednávanie tovaru a logistika

Komunikácia s odberateľmi, dodávateľmi a prepravnými spoločnosťami

Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami a pobočkami spoločnosti

Iné administratívne činnosti podľa pokynov nadriadeného

- práca v úspešnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti,

- práca na dobu neurčitú po skúšobnej dobe,
- teambuildingy v zahraničí,
- Sport day,
- zamestnanecké zľavy na tovar

Štruktúrovaný životopis vrátane motivačného listu prosíme zaslať na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické,technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

skladové hospodárstvo

Vyžaduje sa samostatnosť, komunikatívnosť, organizačné schopnosti, administratívne zručnosti, zodpovednosť

COMKLIMA poskytuje prvotriedne služby v oblasti predaja, montáže a servisu klimatizácií, tepelných čerpadiel a vzduchotechniky. Ako dlhoročne najväčší predajca značky DAIKIN sme navyše súčasťou špeciálneho programu Home Comfort Expert, ktorý predstavuje najvyššiu kvalitu služieb.
COMKLIMA je expert na klímu už od roku 1999. Ponúkame stabilné zamestnanie v nestabilných časoch už 25 rokov.

Web stránka: https://www.comklima.sk/
Video: https://www.youtube.com/watch?v=juRwwdNd9H8

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 3591279  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac