IT administrátor Praha

COM Group a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme novou kolegyni/kolegu s praktickými zkušenostmi v oblasti správy IT ve firemním prostředí, schopného samostatné práce a jednání se zákazníky. Máš-li rád práci v přátelském až „rodinném“ kolektivu a zároveň Ti nevadí pracovní vytížení jsme tvým ideálním partnerem.

Nabízíme:

  • rozmanitou práci v různých oblastech IT

  • práci pro klienty, kteří jsou ve svých oborech lídry na českém nebo i světovém trhu

  • získávání odborných znalostí v rámci sdílení firemního know-how

  • motivující finanční ohodnocení a systém benefitů

  • příjemné pracovní prostředí v TOP lokalitách s dobrou dopravní dostupností

Co Vás v rámci pracovní činnosti u nás určitě nepotká:

  • stálá přítomnost na jednom pracovišti

  • jednotvárná činnost bez komunikace s uživateli

  • velký tým pracovníků bez soudržnosti

Naše představa o tvých znalostech:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (obor informatika či výpočetní technika výhodou)

  • znalosti a praktické zkušenosti v následujících oblastech

  • síťová problematika a základní protokoly TCP/IP

  • HW - schopnost diagnostiky závady PC

  • klientské systémy Windows a MS Office

  • znalost serverových systémů Windows Server a poštovních systémů výhodou

  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

  • aktivní znalost AJ výhodou nikoli nutností

Očekáváme:

  • proaktivní přístup k řešení požadavků

  • příjemné vystupování a jednání se zákazníky

  • zodpovědnost a spolehlivost

Náplň práce:

  • správa a podpora uživatelů PC stanic s OS Microsoft

  • administrace uživatelů v rámci serverových systémů a aplikací

  • management dohledového systému

  • denní komunikace s uživateli

Nástup možný ihned.
Pracoviště: Praha

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDET".

Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost COM Group, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3168791  Dátum zverejnenia: 23.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.