Hlavný účtovník s nemeckým jazykom (teamleader / hlavný účtovník / účtovník)

Columbus.net s.r.o.

Klemensova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
01.05.2023
2 500 EUR/mesiacKonečný plat závisí od skúseností a profilu kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívnu osobnosť s podnikateľským zmýšľaním orientovaným na služby, priateľským a sebavedomým vystupovaním a niekoľkoročnou odbornou praxou v oblasti účtovníctva v spoločnosti, najlepšie v daňovo-poradenskej firme.

Pracovná náplň:
- Vedenie tímu (4-5 zamestnancov v oblasti pohľadávok a záväzkov)
- Školenie a výber nových zamestnancov
- Pomoc pri prevádzkových činnostiach podriadených zamestnancov
- Posudzovanie úverovej bonity firemných zákazníkov
- Príprava zaúčtovania dane z pridanej hodnoty pre firemných zákazníkov
- Pomoc pri príprave štvrťročných a ročných účtovných závierok
- Pomoc pri správe pokladnice vrátane krátkodobého plánovania likvidity
- Komplexná práca v programe Excel (vrátane pivotových tabuliek)
- Komunikácia výlučne v nemeckom jazyku, min. úroveň C1 je nutnosťou!!!

- 3 dni dovolenky nad rámec zákona pri plnom úväzku
- Multi Sport Karta
- Flexibilný pracovný čas
- Home Office
- Zamestnanecké zľavy na všetok ponúkaný tovar v našom e-shope
- Sweets & fruit & coffee bar
- Sick days
- Zázemie medzinárodnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielať „výhradne“ v nemeckom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie - najlepšie účtovníctvo, daňovníctvo, audit

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovník / Audítor

Počet rokov praxe

5

- nemecký jazyk aj slovom aj písmom (C1)
- ekonomické vzdelanie - najlepšie účtovníctvo, daňovníctvo, audit
- odborné skúsenosti v účtovníctve cca 5-10 rokov
- komunikatívna, angažovaná, flexibilná a tímová osobnosť
- pracovná flexibilita a ochota prispôsobiť čas množstvu projektov
- precíznosť, zodpovednosť a samostatnosť pri práci

Skupina PCP ktorej je Columbus.net súcastou prevádzkuje sieť švajčiarskych internetových obchodov so spotrebnou elektronikou, ktorých stále sa rozširujúca ponuka presahuje 1.000 000 produktov. Za posledné obdobie sme narástli viac ako dvojnásobne a od svojho vzniku (v roku 1998) sme obslúžili viac ako 1 milión zákazníkov nielen vo Švajčiarsku, ale aj susednom Nemecku a Rakúsku.
Ako prosperujúca švajčiarska spoločnosť, ponúkame príjemné pracovné prostredie, stabilné zázemie a živú startupovú atmosféru.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4546149  Dátum zverejnenia: 27.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac