Montážny tím

Columbus Energy Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme Columbus Energy - rýchlo rastúca spoločnosť, ktorá sa zaoberá fotovoltaikou, tepelnými čerpadlami a nabíjačkami pre elektrické vozidlá. Technické inovácie a novinky vo svete energetiky sú jednoducho naša parketa. Pre našich klientov zabezpečujeme všetko od technického auditu, cez dotáciu na zariadenie až po samotnú inštaláciu. Pomáhame domácnostiam a malým podnikom dosiahnuť väčšiu energetickú slobodu a v súčasnosti potrebujeme nových členov!

Momentálne rozširujeme našu činnosť o inštalatérov po celej SK, ktorí majú fotovoltiku v malíčku. Máte vy a vaši kolegovia potrebné certifikáty a oprávnenia pre inštalatérov? Je súčasťou vášho tímu aj elektrikár? Nainštalovali ste už niekoľko elektrární a viete presne, čo robíte? Potom hľadáme práve vás!

Ide o inštaláciu pre nadšených a skúsených odborníkov fotovoltaických elektrární na rodinných domoch a malých podnikoch. Táto pozícia zahŕňa aj aktívnu komunikáciu s našou centrálou a zákazníkmi. Očakávame, že máte platné certifikáty a oprávnenia, ktoré umožňujú profesionálnu inštaláciu fotovoltaických zariadení. A máte vlastné vybavenie a vozidlá, čo umožní flexibilitu a efektívnosť pri práci na rôznych miestach.

Ak máte záujem o príležitosť vytvoriť s nami energeticky sebestačnú budúcnosť, pošlite svoje kontaktné údaje na adresu [email protected] spolu s fotografiami/referenciami fotovoltických inštalácií, ktoré ste realizovali. Budeme vás čo najskôr kontaktovať.

Tešíme sa na nadviazanie firemnej spolupráce!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Columbus Energy aktuálne vstupuje na slovenský trh. Sme dcérskou spoločnosťou poľského Columbus Energy S.A., ktorá patrí medzi popredných zamestnávateľov a súčasne je lídrom na trhu v inštaláciách fotovoltaických elektrárni.

V nasledujúcich mesiacoch plánujeme inštalovať stovky fotovoltaických inštalácii mesačne. Naše realizácie v Poľsku a Českej republike prebiehajú v rekordne krátkom čase vďaka dostatočným skladovým zásobám všetkých komponentov, čo z nás aj v dnešnej dobe robí spoľahlivého a stabilného partnera ako pre zákazníka, tak, aj pre zamestnancov.

Ponúkame Vám príležitosť byť pri začiatkoch dynamicky rastúcej spoločnosti, napriek opieraniu sa o stabilné zázemie materskej spoločnosti a spolupodieľať sa na jej vytváraní od samotného začiatku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4761233  Dátum zverejnenia: 15.3.2024