Junior Accountant

ColosseoEAS, a.s.

Einsteinova 11, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2023, dohodou
1 400 EUR/mesiacOd 1.400,- EUR/mesiac (pri plnom úväzku) + variabilná zložka mzdy do výšky 200,- EUR. Základná výška mzdy závisí od seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme mladá a tvorivá spoločnosť, a aktuálne obsadzujeme pozíciu Junior ÚČTOVNÍK, na ktorej budete mať príležitosť byť súčasťou unikátnych projektov v rámci EU, USA ako aj Ázie.

V prvom rade hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý vie samostatne pracovať, so zmyslom pre dôslednosť a precíznosť, čísla sú jeho vášňou, má nadšenie ďalej sa rozvíjať a je otvorený novým výzvam v modernej technologicko-softvérovej spoločnosti. S priestorom pre osobný rozvoj a s možnosťou profesionálneho kariérneho rastu môžete u nás rátať.

Aké zodpovednosti a úlohy Vás čakajú na danej pozícii?

- vedenie podvojného účtovníctva podľa platnej legislatívy,
- zúčtovávanie a účtovanie služobných ciest,
- evidencia zákazníkov a dodávateľov, správne pridanie dokladov (objednávky a došlé faktúry) v schvaľovacom systéme a dokončenie procesu v ERP systéme v súlade s internými predpismi,
- účtovanie a párovanie došlých faktúr, zálohových faktúr, bankových výpisov, interných dokladov a pokladničných dokladov,
- kontrola saldokonta,
- kontrola skladového hospodárstva,
- scanovanie dokladov pre archiváciu,
- príprava dát pre manažment, analýza a reporting (MS Excel),
- spolupráca s ostatnými oddeleniami, prípadne komunikácia s dodávateľmi a s príslušnými orgánmi štátnej správy,
- a ďalšie iné úlohy bližšie špecifikované nadriadeným.

Čo Vám ponúkame navyše?

- unikátne projekty zo športového sveta (NHL, NBA, WNBA, UEFA, KHL a iné...),
- referral program (fin. odmena za odporučenie známeho),
- do práce aj na bicykli, firemná sprcha k dispozícii,
- pružný pracovný čas a flexibilita práce,
- MultiSport karta pre zamestnancov,
- rôzne vzdelávacie programy,
- káva, nápoje a ovocie na pracovisku sú samozrejmosťou,
- podporu skúseného tímu profesionálnych kolegov,
- možnosť cestovania do zahraničia,
- príjemné pracovné prostredie,
- firemné akcie, teambuildingy,
- možnosť kariérneho rastu,
- zážitkové varenie na témy medzinárodnej kuchyne s CEO.

Viac sa dozviete na pracovnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti.
Váš životopis zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Dovolíme si však odpovedať len tým, ktorí spĺňajú nami požadované kritéria. Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.

Spoločnosť ColosseoEAS, a.s. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, financie, účtovníctvo a dane

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť podvojného účtovníctva a účtovnej legislatívy podmienkou,
- prax ako účtovník alebo na podobnej pozícii min. 2 roky,
- ovládanie MS Excel na pokročilej úrovni podmienkou,
- ovládanie a prax v SAP Business One výhodou,
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou,
- dobrý time management, dynamickosť a precíznosť,
- zodpovednosť, samostatnosť a chuť učiť sa nové veci.

ColosseoEAS je slovenská spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnom trhu, ponúkajúca komplexné riešenia v oblasti distribúcie mediálneho obsahu na zobrazovacích zariadeniach v športových arénach.

Fanúšikom do športových arén prinášame zážitok na najvyššej úrovni vďaka na mieru vytvoreným LED displejom s centrálnym zavesením, ako aj ďalším zobrazovacím panelom podľa požiadaviek klienta, poháňaným prostredníctvom Colosseo Single Media Platform® - popredného svetového softvéru na ovládanie multimédií. Kompletný technologický systém, ktorý poskytujeme, zahŕňa zobrazovanie skóre, štatistík hráčov, replay-e, reklamné pauzy a podobne.

Zároveň využívajúc najmodernejšiu technológiu v oblasti biometrického rozpoznávania tváre aplikovanú do turniketov pri vstupe sa ColosseoEAS výrazne podieľa na zvyšovaní bezpečnosti a eliminácie nežiadúcich osôb na športových podujatiach a prináša tak efektívne riešenia pre zabezpečenie procesov vstupu a účasti návštevníkov.

Určite si nenechajte ujsť pohľad na naše portfólio na našom webe www.colosseoeas.com, medzi nimi napríklad náš ostatný veľkolepý projekt v San Salvadore: https://www.colosseoeas.com/san-salvador-2023/.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4496675  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac