Hlavný účtovník pre technologicko-softwarovu spoločnosť

ColosseoEAS, a.s.

Miesto práce
Einsteinova 3677/11, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacpodľa skúsenosti úchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Trúfaš si viesť komplexnú účtovnú agendu pre obchodno - výrobnú spoločnosť? Chceš byť súčasťou zaujímavých projektov so spoločnosťami vrámci krajín EU a s tretími krajinami? Sme mladá, dynamická a tvorivá spoločnosť , ktorá rozširuje svoj tím a hľadá kvalifikovaného a samostatného účtovníka/ účtovníčku, ktorý vie a dokáže pokryť účtovnú agendu spoločnosti.

Tvojou náplňou práce bude:
- komplexné vedenie a zodpovednosť za účtovníctvo spoločnosti, zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie
- vystavovanie, účtovanie a párovanie došlých faktúr, bankových výpisov, interných dokladov
- vystavovanie a párovanie zálohových faktúr a dokladov
- účtovanie majetku, rezerv
- mesačné, ročné účtovné závierky, štatutárne závierky, štatutárny reporting,
- komunikácia s príslušnými orgánmi štátnej správy
- tvorba metodiky účtovných postupov a smerníc, kolobeh dokladov
- kontrola a podávanie daňových priznaní DPH, DzPPO, daň z motorových vozidiel
- kontrola skladového hospodárstva
- dodržiavanie a sledovanie príslušnej legislatívy
- zefektívňovanie procesov

- práca v mladom ale skúsenom a tvorivom kolektíve
- práca na zaujímavých projektoch
- multisport karta
- jazykové kurzy
- práca s novými a progresívnymi technológiami
- flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP Business One - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert
Skladové hospodárstvo - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

3

- znalosť účtovnej a daňovej legislatívy
- výborná znalosť zákona o DPH vrámci krajín EU aj s tretími krajinami
- komunikatívnosť, tímovosť, zodpovednosť a samostatnosť

ColosseoEAS je slovenská spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnom trhu, ponúkajúca komplexné riešenia v oblasti distribúcie mediálneho obsahu na zobrazovacích zariadeniach v športových arénach.

Fanúšikom do športových arén prinášame zážitok na najvyššej úrovni vďaka na mieru vytvoreným LED displejom s centrálnym zavesením, ako aj ďalším zobrazovacím panelom podľa požiadaviek klienta, poháňaným prostredníctvom Colosseo Single Media Platform® - popredného svetového softvéru na ovládanie multimédií. Kompletný technologický systém, ktorý poskytujeme, zahŕňa zobrazovanie skóre, štatistík hráčov, replay-e, reklamné pauzy a podobne.

Zároveň využívajúc najmodernejšiu technológiu v oblasti biometrického rozpoznávania tváre aplikovanú do turniketov pri vstupe sa ColosseoEAS výrazne podieľa na zvyšovaní bezpečnosti a eliminácie nežiadúcich osôb na športových podujatiach a prináša tak efektívne riešenia pre zabezpečenie procesov vstupu a účasti návštevníkov.

Určite si nenechajte ujsť pohľad na naše portfólio na našom webe www.colosseoeas.com, medzi nimi napríklad náš ostatný veľkolepý projekt v San Salvadore: https://www.colosseoeas.com/san-salvador-2023/.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4017728  Dátum zverejnenia: 4.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac