Projektant senior

ColosseoEAS, a.s.

Miesto práce
Ravak Business Center, Einsteinova 11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ColosseoEAS rozširuje svoj team. Hľadáme šikovných kolegov, projektantov so skúsenosťami v oblasti IT technológií, štrukturovaných kabeláží, kamerových systémov, televíznych rozvodov pre prácu na medzinárodných projektoch športových arén v rámci Európy, Ameriky, Ázie.
Náplňou práce bude tvorba elektroinštalačných schém a projektovej dokumentácie pre športové arény v oblasti:
- štruktúrovanej kabeláže
- IT (servery, siete, IPTV, IP telefónia)
- kamerové systémy
- spracovanie profesionálneho zvuku a obrazu - audio video technika
- veľkoplošné LED obrazovky
- ozvučovacie systémy
- turnikety
- systémy efektových svetiel

Pozrite si viac o našich produktoch na adrese:
www.colosseoeas.com

- práca v tvorivom kolektíve
- práca na zaujímavých projektoch
- práca s novými a progresívnymi technológiami v oblasti IT; spracovania zvuku/obrazu
- flexibilný pracovný čas
- možnosť kariérneho rastu

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu Projektant senior nám pošlite Vaše CV a aj súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 18/2018 Z.z. pre účely výberových konaní a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Ozveme sa len kandidátom, ktorí spĺňajú nami stanovené podmienky pre pracovú pozíciu. Ďakujeme a veríme, že sa čoskoro stanete platným členom ColosseoEAS teamu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- schopnosť vytvárať a čítať technické výkresy
- znalosť softvéru Autodesk AUTOCAD nutná
- znalosť softvéru Microsoft Visio výhodou
- znalosť softvéru Autodesk INVENTOR výhodou
- vzdelanie v oblasti počítačových sietí
- znalosť v oblasti štrukturovaných, optických kabeláží
- znalosť v oblasti slaboprúdových zariadení
- znalosť v oblasti IT technológií
- znalosť anglického jazyka nutná
- schopnosť teamovej práce a aktívneho prístupu k riešeniu problémov
- pozitívny vztah k športu

ColosseoEAS je slovenská spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnom trhu, ponúkajúca komplexné riešenia v oblasti distribúcie mediálneho obsahu na zobrazovacích zariadeniach v športových arénach.

Fanúšikom do športových arén prinášame zážitok na najvyššej úrovni vďaka na mieru vytvoreným LED displejom s centrálnym zavesením, ako aj ďalším zobrazovacím panelom podľa požiadaviek klienta, poháňaným prostredníctvom Colosseo Single Media Platform® - popredného svetového softvéru na ovládanie multimédií. Kompletný technologický systém, ktorý poskytujeme, zahŕňa zobrazovanie skóre, štatistík hráčov, replay-e, reklamné pauzy a podobne.

Zároveň využívajúc najmodernejšiu technológiu v oblasti biometrického rozpoznávania tváre aplikovanú do turniketov pri vstupe sa ColosseoEAS výrazne podieľa na zvyšovaní bezpečnosti a eliminácie nežiadúcich osôb na športových podujatiach a prináša tak efektívne riešenia pre zabezpečenie procesov vstupu a účasti návštevníkov.

Určite si nenechajte ujsť pohľad na naše portfólio na našom webe www.colosseoeas.com, medzi nimi napríklad náš ostatný veľkolepý projekt v San Salvadore: https://www.colosseoeas.com/san-salvador-2023/.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3729517  Dátum zverejnenia: 5.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 2 000 EUR/mesiac